Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.08.13, 11:18   #1
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart “Rakılı Türkü” Şovu!

“Bu ne kafadır, anlamak mümkün değil” diyenler var!

“Tutuculuk, gericilik bu” diyerek Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın sözlerini eleştirenler var…

Olaya sebep olan popüler bir türkü…

Bülent Arınç, “Vardar Ova- sı” parçasını söylemek isteyen Ses Sanatçısı Fahriye Güney’e “Onda rakı falan geçiyor. Başka bir şey söyle… Ben yokken söyle onu” demiş.

Bize kalırsa Bülent Arınç, şov amacıyla bilinçli olarak yapmıştır bunu!

“Vardar Ovası, Vardar Ovası… Kazanamadım rakı parası…” şeklindeki türkünün söylenmesini istemeyen Arınç, böylece kendi seçmen kitlesine mesaj vermek istemiştir!

Bülent Arınç ve onun gibi politikacıların klasik taktiğidir bu…

Seçimler yaklaşırken böyle “saçma” görünen davranışlarla tutucu, dinci çevrelere göz kırparlar!

Bülent Arınç’ın 8 Ekim 2011’de, Makedonya’ya yaptığı ziyaret sırasında Twitter’a “Atatürk’ün sevdiği parçalar çalınıyor. Ben de eşimle birlikte o muhteşem parçayı, Vardar Ovası’nı büyük bir keyifle dinliyorum” diye yazdığını da unutmamak lâzım… O gün öyle, bugün böyle…

Seçimler yaklaşırken onlar için kutsal olan “oy”dur. Oy için akan sular durur!

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Bülent Arınç’ın davranışına başka bir yorum getirerek: “Bilinçaltında öyle bir Atatürk düşmanlığı yatıyor ki, Vardar Ovası’ndan bile rakı çıkarıyor!” diyor. O da mümkün tabii…

Tokmak-Sözcü

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.