Konu: Change-Org
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.08.13, 19:38   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Change-Org

Bugünde yeni bir Kampanya üzerine bilgiler vermek istiyorum.

Konu Gezi Parki olarak, orada silah sorunsuz, Polis kiyafetlerine bürünmüs Cübbelilerin saldirilarina ugrayan Yaralilari Tedavi eden Gönüllü Doktorlarimiz.

Simdiki yönetildigimiz sistemle, her taraftan su Gizli "Hitlerin SS Ordusunu" andiran bir Örgütle, bunlarla ayni görüsü gütmeyenlere olan zulümlerinden duymussunuzdur.

Simdi burada su Gönüllü Doktorlarimiz icin Imza Kampanyasi baslatilmis, bunlari su Vahim Rejimden korunmasi amacli
TC Sağlık Bakanlığı
Mehmet Müezzinoğlu, TC Sağlık Bakanı
TC Sağlık Bakanlığı Sosyal Medya Birimi´ne ulastirilacak imzalari hatira getirmek istedim.

Konuyun detaylarina Suradan ulasabilirsiniz!.

Kendim icin sunu gösterebilirim.

Alıntı:
İmzalandı

ve 48.307 destekçiye katıl

1.693 DAHA GEREKİYOR

Alıntı:
Polisin uyguladığı şiddetin yaralarını saran o doktorlar orada olmasaydı, bugün çok daha fazla can kaybımız, çok daha fazla acımız olacaktı. Bunu kendi gözlerimle gördüm, birebir yaşadım.
Ben, o gönüllü revirlerde yeniden hayata dönen insanlardan biriyim.
Direniş sırasında, hukuka uygun biçimde tepkimi dile getirmek için gittiğim yerde biber gazından fenalaştığımda benim için canla başla çabalayan o doktorların her birine minnetarım ve gönülden destekçileriyim.
Neden mi bahsediyorum?
Gezi Parkı'nda başlayan ve ülkeye yayılan eylemler sırasında yararlılara gönüllü destek veren doktorlar bugün bir soruşturmayla karşı karşıya!
Günlerdir yaşanan onca olayda gönüllü revirler kurarak, imkansızlıklar içinde çabalayarak hepimizin canını kurtaran, bugün hala direnişe devam edebilmemizi sağlayan gönüllü doktorlara destek vermek gerek!
Sağlık Bakanlığı Denetçiliği tarafından Tabip Odası Başkanlığı'na yönelik açılan soruşturmanın amacı ortada. Sağlık Bakanlığı olaya müdahale ederken neden ilave destek ekibi kurulduğunu sorgulayan, doktorların ve yaralıların kimlik bilgilerini talep eden soruşturmanın hepimizin yaşam hakkını savunan doktorlar ve orada direnen insanlar için bir fişlemeden başka bir amaç gütmediğini düşünüyorum.

Bugün, bizim için canı pahasına çabalayan doktorlar için bir araya gelip Sağlık Bakanlığı'na seslenme zamanı!
"#doktorumadokunma, soruşturmayı geri çek" demek için imzanı at, Faceook'ta Twitter'da paylaş, eşine dostuna duyur!

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti