Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.08.13, 11:35   #9
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Artık İçki Şişelerin Üzerinde Bu Yazacak

Bunun adına hem nalına hem mıhına vurmak denir. Her şeye inanıyorum ama bu adamların Allah bir dediğinden başka söylediklerinin hiç birine inanmıyorum. Alkol ve Sgara tüketiminden çok ciddi vergi alındığı ve bütçeye önemli rakamların girdiğini bilmeyen yok. İyi niyetlerine inanabilsem getirdikleri tedbirlere de belki bir diyeceğim olmayacak ama, ya onlar iyi niyetli değil yada benim gibi düşünenler Öküz altında buzağı arıyoruz. Boşuna buzağı arıyoruz bu adamlar buzağıları boğazlayalı çok oldu.

Ezcümle tiryaki olanlara ağız tadıyla iki kadeh içirmeyecek bu adamlar.