Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.08.13, 08:57   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2013
Konular: 1857
Mesajlar: 7,734
Ettiği Teşekkür: 20106
Aldığı Teşekkür: 34600
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart PKK Şenlik Yapıyor, Tayyip Seyrediyor! | Mehmet Türker

İktidarın, terör karşında başlattığı “çözülme süreci” PKK şenliklerine dönüştü!.. PKK, Kandil’de veya K. Irak’ta değil, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde terörü başlatmalarının yıldönümünü meşalelerle dağa taşa yazdıkları alevli Apo yazılarıyla kutluyor, bizim Tayyip seyrediyor!.. 30 yıldır Türkiye’nin kanını emen, 40 bin kişinin ölümüne sebep olan, eşiktekini beşiktekini katleden, halkımızın cebinden çıkan milyarlarca doların heba olmasına yol açan teröristler “Türk Devleti’ne karşı kazandıkları zaferi” kutluyor, Tayyip Bey’den tık yok!.. Tek laf edemiyor, sırtını dönüyor!

Dayatmacılı
ğa, baskıya, hayat tarzına müdahaleye karşı tepkilerini ortaya koyan Gezi Parkı eylemcilerine demediğini bırakmayan Tayyip Bey, PKK’lı teröristlere ve onların kuyruklarına ses çıkarmayarak yol veriyor!.. Gezi Parkı eylemcilerine biber gazı, asit karıştırılmış tazyikli su, plastik mermi, tekme tokat, cop; PKK’lı teröristlerin bütün şımarıklıklarına ve “zafer kutlamalarına” şefkat!..

Tayyip Bey, PKK kar
şısında yelkenleri suya indirdi!.. Bu yüzden de ortada jandarma-polis yok, özel harekatçılar yok, asker yok, meydan PKK’ya kaldı!.. Kato Dağı eteklerindeki şenlikler, şehitlerimize ve gazilerime yapılan en büyük hakarettir!.. Yarın Eruh baskınıyla başlatılan PKK terörünün yıldönümü!.. Ve iktidarı teslim alan PKK, bu yıldönümünü kutlayarak Türk Ulusu’na da hakaret ediyor!.. Tayyip Bey ise adeta dilini yutmuş, dış geziye çıkıyor!.. Bölgedeki valiler, emniyet müdürleri, jandarma komutanları bütün bu olanlara gözlerini kapatıyor; Sanki şenliklerin yapıldığı, Apo posterlerinin açıldığı, alevli Apo yazılarının yazıldığı meşaleli kutlamalar başka ülkede yapılıyor!.. Genelkurmay Başkanı Necdet Özel de hiç oralı olmuyor, Türkiye’de “devlet” kavramı hızla çöküyor!..

PKK ve fa
şist Kürt ırkçılarının “Barış, demokrasi vesaire” laflarının masal olduğu bilinen bir gerçek!.. Eruh baskınıyla başlatılan terörün şenliklerle kutlanması ise bunların masal olduğunu bir türlü anlamak istemeyen Tayyip Bey’in “çok akıllılarının” yüzüne indirilen bir şamar!.. Her fırsatta TV kanallarına çıkıp inciler döktüren, makara çeker gibi saatlerce konuşan AKP Sözcüsü Çelik Hüseyin nerede?.. “Şeyini şey ettiğimin şeyi” vecizesiyle ünlü laf çakma ustası iktidar sözcüsü Bülent Arınç nerede?.. Laf döndürme ustası Bozdağ Bekir nerede?.. Herifler başlattıkları terörün yıldönümünü bütün azgınlıklarıyla kutlayıp “zafer şenlikleri” yapıyorlar, bunlar dut yemiş bülbüle döndüler!.. Aman konuşmayalım bebek katili terörist başı Apo kızmasın, Kandil darılmasın, teröristler kırılmasın!..

Böyle devlet idaresi olmaz!.. Susmayın, konu
şun!.. Bu rezaleti daha ne kadar içinize sindirebileceksiniz?!. Gezi eylemcilerine aslan kesilenler, PKK rezaleti karşısında kuzuya döndüler!.. Ayıptır ayıp, konuşun susmayın!..

Olimpiyat sizin neyinize?!

Türkiye olimpiyatlara talip, sporcuları dopingde rekorlar kırıyor!.. Atletizmde doping, halterde doping, sonunda Kırkpınar’da bile doping çıktı!.. Türkiye, sporcularıyla öne çıkmak için dopinge göz yuman, hatta te şvik eden eski Demir Perde ülkesi Doğu Almanya’ya döndü!.. Yahu olimpiyat sizin neyinize?!.. Kelin merhemi olsa kendi başına sürer!.. İstanbul dökülüyor her bakımdan berbat, bunlar kibir patlamasıyla olimpiyatlara talip oluyorlar!..

Sporcuların büyük bir bölümünün üstünde doping
şaibesi var!.. Senin Spor Bakanlığın, federasyonların bunu bir türlü önleyememiş, spor ahlakını yerleştirememiş, dünyaya rezil olmuşuz, “Olimpiyatları isteriz” diye tutturuyorlar!.. Deveye sormuşlar “Boynun niye eğri” diye, “Nerem doğru ki” demiş!.. Bunlarınki de o hesap!.. Nereniz doğru ki olimpiyatları istiyorsunuz?.. Mahvettiğiniz, talan ettiğiniz İstanbul’da dopingli sporcularınızla madara olmak için mi?!.

Sözcü
__________________
“Gittin mi büyük gideceksin!
Ayrılık bile gurur duyacak seninle..Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.