Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.08.13, 13:35   #14
M_KemalinKızı
... I Am Çapuling ...

M_KemalinKızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 17
Ettiği Teşekkür: 2444
Aldığı Teşekkür: 2773
Rep Derecesi : M_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura aboutM_KemalinKızı has a spectacular aura about
Ruh Halim: Manyak
Standart Cevap: Ciddi Bir İmam Hatip Talebi Var

Benim sana söylemeye çalıştığım şeyleri tam anlayamadın galiba biraz daha sakinleşebilirsen o zaman anlarsın.. Diyorum ki tamam eyvallah aleviler bunu istemiyorlar ama bunu istemeyen sırf aleviler değil benim anlatmaya çalıştığım Sünnilerden de bunu istemeyen ciddi bir kesim var solcuların veya akp yandaşı olmayanların hepsi alevi diye bir ayrım yapmak çok büyük bir hata olur.. Ben hepsi alevi dedin de demiyorum bunu da açıklayayım da yine yanlış anlaşılmasın, ama söylediklerin çok rahat o tarafa çekilebilir anlatmaya çalıştığım şey sadece bu..
Bağımsızlık, Mustafa Kemal'den armağandı bize. Emperyalizmin ahtapot kollarına teslim edilen ülkemizin bağımsızlığı için kan döktük sokaklara.Mezar taşlarımıza basa basa, devleti yönetenler, gizli emirlerle başlarımızı ezmek, kanlarımızı emmek istediler. Amerikan üsleri kaldırılsın dedik, sokak ortasında sorgusuz sualsiz vurdular.

Yirmi iki yaşlarındaydık öldürüldüğümüzde ey halkım, unutma bizi...

M_KemalinKızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz M_KemalinKızı'in Mesajına Teşekkür Etti.