Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.08.13, 13:54   #17
Cagliostro
2023 - İlk Yolculuk

Cagliostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 34
Ettiği Teşekkür: 595
Aldığı Teşekkür: 3077
Rep Derecesi : Cagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ciddi Bir İmam Hatip Talebi Var

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi M_KemalinKızı Mesajı göster
Benim sana söylemeye çalıştığım şeyleri tam anlayamadın galiba biraz daha sakinleşebilirsen o zaman anlarsın.. Diyorum ki tamam eyvallah aleviler bunu istemiyorlar ama bunu istemeyen sırf aleviler değil benim anlatmaya çalıştığım Sünnilerden de bunu istemeyen ciddi bir kesim var solcuların veya akp yandaşı olmayanların hepsi alevi diye bir ayrım yapmak çok büyük bir hata olur.. Ben hepsi alevi dedin de demiyorum bunu da açıklayayım da yine yanlış anlaşılmasın, ama söylediklerin çok rahat o tarafa çekilebilir anlatmaya çalıştığım şey sadece bu..
Sakinim doğru haklısın orda bir genelleme var gibi duruyor kastettiğim yandaş olanlar..! akpnin gerçek vatandaş olarak saydığı o yüzde bilmem kaçlık kısım..