Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.08.13, 16:16   #2
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5418
Ettiği Teşekkür: 97377
Aldığı Teşekkür: 135792
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yılmaz Özdil’den Bir İlk!

• Chapulchu

'Tarih boyle sinsi ihanet gormedi.' cok dogru. Ve malesef bunu cok az insan anladi. Yilmaz'in kitabin ilk ciktigi gun kapisilacaktir. Umarim imza gunu yaparda Izmir'de hasret gideririz.
  • Vaha Bo

korsanı çıksın alıyım diyom ama korsanlarda saygılı abime basmıyolar kitabını
  • SADULLAH ERGİN

TAYYİP DE KIM ???
  • ZAFER

GERÇEKTEN TANIMIYORMUSUN?YOKSA AY ÜSSÜ ALFA DA MI YAŞIYORSUN.YOKSA DÜNYADA OLSAN TANIRDIN.
  • salihata

SENDE ERKEKLI OLSAN IMAM SADULLAHI KULLANMAZSSIN! O ADAM KIMMI? ADAM GIBI ADAM sizler gibi YALAYICI degil!!
  • hülagü ünsal

tanımadın mı?gavur izmirlilerinden biri.her türlü baskıya rağmen dimdik duran,yalakalık nedir bilmeyen cesur bir basın emekçisi.
  • kemal

kitabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
  • TC Hakan Cengiz

tayyıp yasaklar bu kıtabı
  • Mustafa Türk

Beklemedeyim. Çıksın hemen alacağım.
  • Barış

İçinden geçtiğimiz zifiri karanlıkta sen bir ışıksın Yılmaz abi. Aydınlığa hasretiz, kitabını bekliyoruz.
  • insanidelirti

kitap çıksın ondan sonra ayrılma baskısı gelir...okurların içinde en çokta tırsi bekliyordur
  • atam

fikrine saglık üstad
  • Atilla

10 ADET ALIR ARKADAŞLARIMA DAHİ HEDİYE EDERİM!!!
  • stah

9 eylül ü iple çekiyorum..Güzel İzmir'imin ********lerden kurtuluş günü ve hemşerim sv.YILMAZ ÖZDİL in muhteşem kitabı ile tanışacağımız gün...aklına eline sağlık büyük usta...
  • dogrular

Türk milletinin aydınlanıp uyanmasına, her yazısı ve kitabı faydalı olmuştur. Yeni kitabının da hayırlı olmasını diliyorum.
  • Ayse

umarim basina bela olmaz bu kitap...merakla bekliyorum
  • Mustafa Kemal

Çikmadan yasaklamasinlarda!
  • Mustafa Kemal

Bir tanesin.
  • önder şahin

satış rekoru kırar bu kitap
  • cumhur tosyalı

yeni kitabını merakla bekliyoruz eminim çok okunacak ve begeni kazanacak.
  • Pitilic

Temam len.. Dinlen bicikde dön gari.. Emiii
  • Ali Rıza Ağırkaya

Bu ortamda oradan ayrılmak vatan ve namus borcudur. Ayrılırsan sen değil hürriyet ve iktidar zarar görecektir. Bir dakika bile beklemeniz büyük VEBAL olur
  • Gercek Müslüman

Sayin Özdil...Allah sizler gibi cesur yürekli vatandaslardan razi olsun. Iki kitabinizida okudum. Yeni kitabinizi sabirsizlikla bekliyorum... Muhalefet partilerin yapamadiklarini siz kitaplarinizla cok iyi yapiyorsunuz. Fakat dikkatli olun..bu iktidar sizide demir parmaklar arkasina atmasin. Baksaniza, Basbakan yardimcilari bir virüs gibi karsitlarini iceri attirmak icin kanlarin icine girmeye ugrasiyorlar..
  • Aydin Yilmaz

Hayat dolu bir adam.. tam bizlerin özlediği gazeteci tipi.. Çölaşan kadar cesur mu? Azıcık şüpheli.. zira Çölaşan'ımız tam bir çatal yürek, yani lider.. diğer dostlar da gözümüzün bebeği elbet yılmaz savaşçılarımız bizim..
  • aas

yözdil fanatikleri bunu ayrılsa söylermiş, atılmış diye yorumlayabilir... dikkat!!
  • TC Ayşegül Duran

Kendisini seven ve takip eden okurlarına güzel bir jest oldu. Diğer kitaplarını okudum. Bunuda heyecanla bekliyorum. Şimdiden eline,kalemine ve mangaI yüreğine sağlık.
  • Coşkun Oral

Bir kaç değişik yerlere kopya oluştursa bari.Bunlar şimdi daha basılmamış olan kitabı toplatma kararı alırlar maazallah. İmamın Ordusu....
  • Nilgün Çandır

Hemen Sözcü'ye gelsin

• Chapulchu • bir saat önce

'Tarih boyle sinsi ihanet gormedi.' cok dogru. Ve malesef bunu cok az insan anladi. Yilmaz'in kitabin ilk ciktigi gun kapisilacaktir. Umarim imza gunu yaparda Izmir'de hasret gideririz.

• korsanı çıksın alıyım diyom ama korsanlarda saygılı abime basmıyolar kitabını

• SADULLAH ERGİN •

TAYYİP DE KIM ???

• kemal

kitabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

• TC Hakan Cengiz •

tayyıp yasaklar bu kıtabı

• Beklemedeyim. Çıksın hemen alacağım.

• Barış • 3 saat önce

İçinden geçtiğimiz zifiri karanlıkta sen bir ışıksın Yılmaz abi. Aydınlığa hasretiz, kitabını bekliyoruz.

• kitap çıksın ondan sonra ayrılma baskısı gelir...okurların içinde en çokta tırsi bekliyordur

atam

fikrine saglık üstad

• Atilla • 4 saat önce

10 ADET ALIR ARKADAŞLARIMA DAHİ HEDİYE EDERİM!!!

• stah • 4 saat önce

9 eylül ü iple çekiyorum..Güzel İzmir'imin ********lerden kurtuluş günü ve hemşerim sv.YILMAZ ÖZDİL in muhteşem kitabı ile tanışacağımız gün...aklına eline sağlık büyük usta...

• dogrular •

Türk milletinin aydınlanıp uyanmasına, her yazısı ve kitabı faydalı olmuştur. Yeni kitabının da hayırlı olmasını diliyorum.

Devam edip gidiyor...

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti