Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.08.13, 17:17   #10
Sagay88
Üye

Sagay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 104
Aldığı Teşekkür: 232
Rep Derecesi : Sagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSagay88 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Türk Destanları 1. Bölüm

Tum yazilanlari satir satir okuyamadim ama elbette cogunu onceden biliyorum.
Yine de cok ama cok heyecanlandim. (oyle olmali ki cenem dustu bugun ikinci mesajimi atiyorum)
Bu destanlar cok ama cok onemli. Sadece destanlar degil Allah dostu kisilerin menkibeleri, Nasreddin Hoca fikralari, ... Hakikat bilgisi bunlar araciligi ile aktarilmis yeni nesillere. Miras birakilmis. Tabi anlayana, daha dogrusu anlamsi gerekenlere! Bilgi gizlenmis, sirlamis. Olgunlar, pismisler anlasin istenmis.

Hamlarin bilgiyi curutmemesi, karanlik dusunceye alet etmemeleri icin boyle yapmislar. Hamlar icin olsa olsa birer coban hikayesi hepsi. Oyle de kalsin onlar icin. Kasikci elmasi hikayesindeki gibi.

Sevgiyle.

(klavyemi degistirene kadar bazi harflerim olmayacak, ozur... )