Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.08.13, 07:43   #1
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 13,397
Ettiği Teşekkür: 85352
Aldığı Teşekkür: 82863
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Ülkeye Yazık Ediyorlar!

Biz, İçişleri Bakanı Muammer Güler’i, İstanbul Valiliğinden tanır ve ciddî bir devlet adamı olarak bilirdik… Bu düşüncemiz sarsılmış bulunuyor!

Silahlı PKK’lılar Güneydoğu’ da yol ve kimlik kontrolleri yapıyor, çekilen fotoğraflar MHP Milletvekili Özcan Yeniçeri tarafından Meclis’te bizzat İçişleri Bakanı Muammer Güler’e veriliyor, beyefendide hiç ses seda yok!

Sanki ülkenin iç güvenliğinden o sorumlu değil!

Derken PKK işi daha da azıtıyor, dağdan inen PKK’lılar, Diyarbakır’ın Lice ilçesinde halka bildiri okuyor, kutlamalar ve anma törenleri yapıyor. Olayın fotoğraf ve videoları çekiliyor, bunlar medyada yayınlanıyor. Milletvekili Özcan Yeniçeri’nin konuya ilişkin soru önergesine İçişleri Bakanı Muammer Güler, aynen şu cevabı veriyor:

“Soru önergesiyle ilgili olarak Diyarbakır Valiliğince yapılan inceleme neticesinde Diyarbakır ili Lice ilçesi merkezinde ya da bağlı yerleşim merkezlerinde soru önergesinde konu edildiği şekilde herhangi bir olayın meydana gelmediği anlaşılmıştır.”

Bu kadarına da “Pes” denir. Tayyip Bey’in İçişleri Bakanı böyle oluyor demek ki…

Çekilen bunca fotoğraf uzaydan mı indi?

Her şey milletin gözü önünde oluyor, PKK Güneydoğu’yu âdeta parselliyor, fotoğraflar gazetelerde yayınlanıyor, ülke bölündü, bölünecek… Tayyip Bey’in İçişleri Bakanı da, devletin valisi de, emniyet müdürü de, bakmıyor, görmüyor, duymuyor! Olacak şey mi bu?

“Gözlerimi kaparım, vazifemi yaparım” taktiği!

İçişleri Bakanı’nın ve valilerin gücü sadece, silahsız Gezi Parkı eylemcilerine geçiyor, iş PKK’ya gelince hepsi tam siper olup, ortadan kayboluyor!

Gerçekten, ülkeye yazık ediyorlar!

Tokmak-Sözcü


Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.