Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.08.13, 13:20   #2
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Kim bu Mehmet Ali Çelebi

Böyle bir mektubu Yaşar Kemal yazamaz mı? Ya da.... diye bir cümle var yazının içinde.. Soner Yalçın 6 Şubat 2011'de yazmış bu yazıyı..

O tarihte okuyaydım yine derdim içimden; hayır efendim Yaşar Kemal yazamaz.. Hatta bir adım ileri gidiyorum, yazamaz değil yazmaz..

Ya da ... başka bir yazar, başka bir aydın, başka bir gazeteci yazamaz mı, olarak algılıyorum ya da nın sonrasını..

O tarihte okuyaydım yine derdim; yazarmış aydınmış palavra, yazmazlar yazamazlar. Gazeteciler de sadece haber için yazarlar..

Soner Yalçın; Yaşar Kemal yazamaz mı? Ya da ... diyeceğine, cumhurbaşkanına, başbakana kendisi neden yazmadı, başkasından beklemenin bir anlamı var mı??

Bugün gelinen noktada Mehmet Ali Çelebi hakkında çok yazıldı çizildi ama Emile Zola benzeri bir feryat, bir hareket kimseden göremedim ben.. Gören var mı ??

Atatürk'e, Cumhuriyet'e, Cumhuriyet Devrimlerine saldırmanın moda olduğu yılları yaşadık yaşıyoruz.. Sözüm ona aydınlar, sanatçılar, sivil toplum kuruluşları bu haksızlık karşısında susarak ikiyüzlülüklerini ortaya koymuştur..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.