Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.08.13, 12:20   #5
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: AKP seçim çalışmalarına başladı: 20 bin CHP seçmeni kayıtlarda yok

Bende silinen seçmenlerdenim nasılmı?
Kendi evimize taşındığımızda seçimler vardı ve biz listelerde adımızı kontrol ettik seçimdede gidip oyumuzu kullandık.Aynı adreste hiç bir değişiklik olmadan yine seçimler geldi.Bizde o adreste daha önce oy kullandığımız için belkide hiç başımıza gelmediği için kontrol etmedik listeler askıdan indi seçim zamanı geldi bir baktıkki biz 4 kişilik aile buhar olup uçmuşuz.Sözde geçen seçim A blokta görünüyormuşuzda aslında E blokta oturuyormuşuzda bu seçimde A bloğa birileri taşınınca biz boşlukta kalmışızda.
Bu dedim bahane değil eğer dediğiniz doğruysa A bloktan bizi sildiyseniz mutlaka bir yere yazdınız nereye yazdınız? Farketmez nereye kayıtlıysam ben o sandığa giderim.
Nüfuz hiçbir yerde değilsiniz dedi bize biz 4 kişi kaybolmuşuz iyimi?
Seçimden sonra araştırdım biraz bizimki gibi duman olup olup uçan ailelerin tamamı akp li olmayan aileler.
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.