Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.08.13, 11:40   #23
Aygün
Üye

Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 882
Aldığı Teşekkür: 454
Rep Derecesi : Aygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerdeAygün Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Merhaba... (Aygün)

)
Bu çok iyi olur. Evet şu an itibariyle hala netteyim. Ama her an gidebilir.
Hoş geldin mesajlarına cevabımı yazıp kaçıncı kez gönderemedim,
Allah bilir.

Gitti işte....Neyse, kopyalayıp yapıştırırım.

İmla meselesine gelince...E, ben de dikkat etmesem kim edecek değil mi.

"Vir" ile "gül" ün o harikulade birlikteliğine kafa yorup "Öğretmenim, gülü anladım da vir ne demek?"şeklindeki o masumane soruyu önce gözlerim sonra ağzım makul ölçüler dışına çıkacak türden bir açılımla karşılamak hangi meslek erbabına kısmet olur bilinmez ama kesin olan bir şey varki, dünyanın en canlı ve en heyecanlı işini yapıyorsanız "orantısız zeka" tohumlarının ne zaman ve ne şekilde gelecek zaman kipli ışıltılarını yüzünüze yüzünüze saçacağını asla tahmin edemezsiniz.

İmla kurallarıyla be derece haşır neşirseniz başka seçeneğiniz kalmıyor ise de aslında bunun kültürel bir sorumluluk olduğunu düşünür, bilirim.

Şimdilik yeterli midir?

Teşekkürler İnsalikarayan....Selam dostlar, yüreği güzel insanlar...
Tekrar merhaba...
Aygün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Aygün'in Mesajına Teşekkür Etti.