Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.08.13, 18:05   #6
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20034
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: David Rockefeller kimdir?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Bu tarz açıklamaları aleniyeti dolayısı pek gerçekçi bulmuyorum. Uzun süre okuduğum yerli ve yabancı yazarların kaleme aldıkları teoriler ile aşağı yukarı örtüşen ve dile getirilen şeyler.

Hitlerin kıtâl olayının gerçek hikayesinide bilmeli insanlar.. Bu siyoniz ve Siyonistler dünyanın başına ciddi bir musibetler vesselam.
Sayın Tanıdık; eğer geri dönüp bu konuya tekrar bakarsanız, size olan şu sorumu yanıtlamanızı isterim.

İfadeniz de ki koyu renk yaptığım kısmı anlayamadım ?? aleniyeti derken neyi kast ettiniz.. ??

Bu tarz açıklamaları aleniyeti dolayısıyla pek gerçekçi bulmuyorum = Bu tarz açıklamalar böyle rahatlıkla açıkça dile getirilebilecek konular olmadığı için, benim için inanılır değil, mi demek istediniz ?

Böyle ise; uzun süre okuduğunuz yerli ve yabancı yazarlar da aynı ve benzeri şeyleri (siz teori diyorsunuz, ki anladığım bu açıklamaları teori olarak alıyorsunuz. Oysa size röportaj ya da makale ya da gazete haberi olarak sunulmuş, teori söylemi sizin seçiminiz olmalı) söylüyor ve bunlar hep kaynakları farklı olduğu halde örtüşüyor ise bunun doğru olabileceğini, hiç olmazsa bir ihtimal olabileceğini düşündünüz mü ?

Hani atalar ; ateş olmayan yerden duman çıkmaz, demiş ya

Yok, aleniyeti farklı bir anlamda kullandıysanız, açıklarsanız bilmek isterim..

Yazınızdan çıkardığım sonuç Rockefeller, ( Rothschild Warburg) gibi ailelerin dünya düzenine pek de etki etmediği yönünde.. Ki böyle bir görüşü varsaymak bile okuyucuları ciddi bir yanlışlığa sürükler.

Acaba bu açıklamaları ve örtüşen diğer makaleler-röportajları gerçekçi bulmamakla yanıldığınızı hiç düşündünüz mü ?

Hitlerin kıtâl olayının gerçek hikayesini de anlatırsanız sevinirim..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.