Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.08.13, 08:56   #186
Dream
Üye

Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 560
Rep Derecesi : Dream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi reelpc Mesajı göster
Kesinlikle 3. cinsiyet vardır ve her zaman olacaktır. Temel sorun 'heteroseksüellerin sayıca daha çok olması' eşcinselliği dışlama sebebidir. Heteroseksüellerde üreme varken eşcinsellerde üreme yoktur.(iki erkek ve/veya iki kadın düşünürsek) Benim eşcinsel arkadaşlarım var ve heterolardan hiçbir farkları da yoktur.İnsan gibi insanlar sadece yönelimleri farklı.O yüzden eşcinselliği hala ayıp diye pis diye nitelendiren bireyler bence kesinlikle -kusura bakmayın- ama gizli eşcinseldir.
Üçüncü cinsiyet kavramı bir çok psikolog tarafından kabul edilse de düşünmeme sebep oluyor. Adı konmuş olsa adı bu bile olsa mutlu olurdum ama cinsiyet ne demek? Ben erkeğim eşcinselim dediğimde bunu inkar etkiyorum ki. Neyse mesajınız çok güzel teşekkür etmek ve hep aklımda soru işareti olan bir konu hakkında yorum yapmak istedim.