Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.13, 13:08   #187
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dream Mesajı göster
Genetik bozukluk demişsiniz bir de diretmişsiniz. Yaptığınız her ne kadar homofobik olmadığınızı söyleseniz de temelinde toplumun bilinç altına işletmiş olduğu aykırıya kafanıza yatan şekilde tepki vermek.
Evet kanıtlanmamış da olsa olasılığı en düşük seviyede olabilir bir durum için arkadaşlar bu böyledir demek hatalı bir tutumdur.
Buna neden böyle cevap verdim. Tek yumurta ikizlerinden biri eşcinsel olup diğeri değilse zaten teziniz büyük ölçüde çürümüş oluyor. Araştırırsanız zaten örneklerini görürsünüz.
Ayrıca genetik anomali olabilir olarak bir düzenleme yapmayı tercih edebilirsiniz. Renkli göz ya da saç mesela genetik anomalidir. Daha doğru bir tabir olur böylelikle.
http://en.wikipedia.org/wiki/Xq28

Anomali ya da hastalık demeyi tercih etmiyorum. Genler ile aktarılan bir cinsel yönelimdir hepsi bu.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.