Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.13, 15:36   #15
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Kadın Sürücülere Öneriler

Bu konunun başlığı bile, kadınlara uygulanan mobingdir. Neymiş efenim "Kadın sürücülere öneriler" miş. Bir de erkek versiyonunu yapsalar ya bu konunun

Ben olsam şöyle yazardım;

Erkek Sürücülere Öneriler

1. Bir kadın sürücünün sizi sollamış olması, sizin yetersiz olduğunuz anlamına gelmez Bu yüzden intikam duygusuyla hareket edip, sakın ola ki, son gaz onları geçmeye çalışmayın. Kendinize engel olamıyorsanız derin nefes alın.

2. Kadın sürücünün araba modelinin sizin arabanızdan daha iyi olması, onun sizi küçümsediği anlamına gelmez. Muhtemelen arabanızın ya da sizin farkınızda bile değildir. Derin nefes almaya devam edin

3. Sakın ola ki, şu kadını trafikte bir sıkıştırayım da, paniklemesiyle biraz eğleneyim diye düşünmeyin Valla sizi bir ters köşe yapar ki, kaza yaparak ucuz atlatırsınız olayı Eğer cadı biriyse, siz kaza yapmış olmanın derin elemini yaşarken, o camı indirip, elini dışarı çıkarıp, orta parmağını size göstererek hızla uzaklaşabilir E olayı siz başlattığınıza göre tüm bunlara katlanmak zorundasınız. Sinirlerinize hakim olun

DipNot: Bunları ayrı bir başlık altında mı yazsaydım ki

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.