Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.08.13, 00:06   #3
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ekşisözlük: “14 yıldır ilk defa yasal içerik üzerinden linç ediliyor

Mesaj net ve açıktır ya onlardansınız yada değilsiniz. Ortada duran özgürlüğü savunan bir mecra olamazsınız. İnsanlar özgürce düşünemez ve bunu ifade edemez. Ederse her kafadan çıkan sesler yükselirse bunu durduramazlar. O zamanda ekşi sözlük pis olur kaka olur.

Açıkçası hiç bir sözlüğe üye değilim olmamda. Sözlük yazarları ve yazarlığını ayrı değerlendiririm. Hatta sosyal medyanın bütünü için geçerlidir bu tavrım. Kendimi ifade edebileceğim ve paylaşımlarını takip edebileceğim ortam olarak forum sitelerini daha makul görüyorum. Ama yapılan bu haksızlığı aylardır yandaş medyanın yazılı basınında takip ediyorum. Öyle manşetler atılıp içindeki bir kaç cümlenin puntosu kalınlaştırılarak yazılıyor ki insanların altına yaptığı yorumları da okuyunca kesinlikle Ekşi sözlüğe hak veriyorum.
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.