Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.08.13, 11:20   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Recep Tayyip Neye İnanıyor..

RECEP TAYYİP NEYE İNANIYOR..

Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyetin kurulması ardından Atatürk’ün belirlediği milliyetçilik anlayışı, inkılâp ve ilkeleri doğrultusunda Türkiye’nin İslamın yolundan çıktığına, Batı medeniyetine saptığına inanıyor..

O batı medeniyeti dediği yerden aldıkları cesaret madalyalarını unutuyor BOP eş başkanı ve emperyalist işbirlikçi olduğunu unutuyor, Papa'ları meydanlarda karşıladıklarını unutuyor, dinler arası dialoğ diyerek İslam'a ne büyük zararlar verdiğini unutuyor, avrupa parlementolarında konuşurken haçlı seferlerinin faydaları olduğundan dem vurduğunu unutuyor, tv kanallarında Mursi ve yandaşları, Suriye'de eli kanlı El kaide ve çeşitli celllatların öldürülmesine ağlıyor, Suud ve Katar parası ile teröristleri Türkiye sınırlarından silahları ile birlikte Suriye içlerine saldığını unutuyor..

Böyle unutkan gün ve gün bir dediği bir dediğini tutmayan kısa günde kırk yalanı bir arada söyleme becerisi gösteren kendi deyimi ile; bir başbakan, bir başbakan ile Türkiye idare ediliyor.

Bakarmısınız lütfen!

"Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olurmu?" sözümüz vardır. Olmaz ama bilenler de tehlike karşısında güçlerini birleştirmesini bilmiyorlarsa yandı gülüm keten helvasımı diyeceğiz? Yoksa aklını işletmeyenlerin üstüne Tanrı pislik yağdırır ayetindeki sözümü söyleyeceğiz?

Kan uykusunda uyuyan bir türlü uyanmalarına vesile olacak çalışmalarda başarılı olamadığımız, tıpası sımsıkı kapalı mühürlü beyinler, dünyada ve Türkiye'de yaşanan ve gelecekte çocuklarının ve torunlarının yaşayacağı sorunları algılamakta sorun yaşayanlar, dini ve ulvi duygularının sömürülmesine, siyasete alet edilmesine ve Tayyip Erdoğan'a oya tahvil edilmesine bilerek ve toplumsal yanılgı ile izin verenler, evvel gün tv kanallarının bazılarında Recep Tayyip ağlama şovu ile kendinden geçtiler, Mursi ve yandaşları ölenler için gözyaşı döktüler alim Allah giyabi cenaze namazı kılmaktan geri kalmadılar.

Demokrasilerde elbette seçimle gelmek ve gitmek saygıdeğer ve demokrasinin icaplarından ise, seçimle gelenler sadece kendilerinin siyaseten iktidar olmasına vesile olanların hükümeti oluyorsa, oydaş olmayanlar dışlanıyor, yanlışları yüzlerine sloganlar ile vurulduğunda, çapulcular diyerek aşağılanıp yok var sayılıyorsa, siyasi parti ve STK'ların doğrular ekseninde görüş ve düşünceleri yok sayılıyorsa o hükümet ve başbakan saygı değer değildir.

Her meşruiyeti kendisine ve partisine verilmiş oylar devamında milli irade var sayan, oydaşlar dışındakileri ötekileştiren ırk, mezhep, tarikat, cemaat bazında bölen ve oydaş olmayanları yok sayan, ayıplı ve özürlü oy iradesini meruiyet sayan, bu yaklaşımla din ve mezhep konusunda düşünceleri ve eylemleri örtüşen Mursi vb leri için tv kanallarında ağlama şovları yapanlar, milletim milletim dediği insanların ulvi ve dini duygularını sömürüp onları aldatmanın ötesinde aptal yerine koyanlardır.

Mısır olaylarını çarpıtıp oradaki meydanlarda ölenler için sahte gözyaşı döküp, sahte giyabi cenaze namazı kılan ve kıldıranlar, bizim demokrasi şehidi dediklerimizi niçin görmezden gelirler? Türkiye'de bu şehitler arkasından ağlayan milyonların yanında niçin olmazlar?
Türkiye 11 yıldır yalan ve takiyelerden bıktı. Hazreti imam Tayyip hükümeti ve kadrolarının verdiği zararlar arş'ı alaya vardı. Bakar kör olanlar, beyinleri mühürlü olanlar yapılanları bir türlü anlayamadı! Anlatamadık! Anlattıklarımızı anlayamadılar!

25.08.2013
Mustafa Akten
 
 
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.