Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.08.13, 13:01   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Semt Kabadayısı Belasını Arıyor!.. | Mehmet Türker

Bir küçük fıkra. Kabadayı geçinen bir semt kahvelerinden birine girer narayı patlatır, varmı ulan bana yan bakan. Biraz sessizlikten sonra zayıf, sıska çelimsiz birisi, var ne olacak der.

Kabadayı bozuntuya vermez ve hah varmı şimdi ikimize yan bakan der.

Çok yüksek malumlarınızdır efendim, hazreti Recep Tayyip Erdoğan Başbakanlığa ilk geldiği yıllarda bir omuzu düşük yürüyen mahalle kabadayısını andırırdı, söylemleri ve konuşma üslubunda bir değişim olmadı ama yürümesi konusunda etrafındaki kaşarlanmış siyasi hacı yatmazların çok telkini oldu ve bir omuz düşük yürüme tarzından vazgeçti.

Hazret imam Tayyip şimdilerde önüne gelene posta koyan mahalle bıçkını edasıyla efelenmeye devam ediyor, varmı bana yan bakan diyor.. İçerden ve dışardan var ne olacak sedası bekleniyor. O seda yankılandığı an bilin ki imam hazretlerinin bittiği gündür. Şimdiden yurtseverlerin gözü aydın olsun.