Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.13, 21:01   #1
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Demokrasiye Olan İnancı Kaybetmek

Eveeeeettt. Bu da oldu. Olmaz demeyin oldu. İtiraf edeyim, demokrasiye güvenim mecburiyettendi. Saltanattan, dikdatörlüktense, mecliste seçtiğimiz insanlar temsil etsin beni, bizi daha iyi, kanunlarla da çevrili olsunlar mis diyordum. Dünya'da kimseye güven olmuyor, 40 yıllık ortağı adama 5 trilyon borç takıp kaçabiliyor. Ne yapalım, daha iyisi olana kadar demokrasiyle idare etmek zorundayız yine ama sormadan duramıyorum, aklınızda daha iyisi var mı? Paylaşır mısınız?

Düşünmenize kolaylık olsun diye, Dünya zeka ortalaması haritasını vereceğim ve dilerseniz yorum yaparken, IQ değerinizi paylaşır, bizi bilgilendirirsiniz. Benimkisi yüksek zeka sınırlarında çıktı.

Uluslararası zekâ sınıflandırması ZK (IQ) Zekâ sınıfı 0-20 Derin zekâ geriliği / zihinsel engel 21-35 Ağır derecede zekâ geriliği / zihinsel engel 36-50 Orta derecede zekâ geriliği / zihinsel engel 51-70 Hafif derecede zekâ geriliği / zihinsel engel 71-79 Sınırda zekâ 80-89 Donuk zekâ 90-109 Normal ya da ortalama zekâ 110-119 Parlak zekâ 120-129 Üstün zekâ 130 ve üstü Çok üstün zekâ

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.