Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.09.13, 03:45   #34
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131065
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ben geldiiiiiimmm..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Derin Mesajı göster
Hosbuldum Lalecim..Unuturmuyum hic...pc ler bir bir gumledi ..telefondanda alisamadim bir turlu ..Cok sukur kazasiz belasiz atlattik dugun tantanasini cookkkk mutluyum cok ...gelinim dunya tatlisi

Tesekkur ederim Banemin..Hosbuldum..Taze kaynana olarak artik huzurlarinizdayim
Hosbuldum Ekol tesekur ederim
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Derin Mesajı göster
Bakin yine ben geldimmm... Hakkaten ozledim sizi

Konuyu bastan beri okuduktan sonra, nedense su Hikaye geldi aklima.

Üc bayan, biri Ispanyol, ikincisi Fransiz, ücüncüsüde Türk olarak Kuaförde bulusup, saclarini yaptirmak icin beklerler.

Tabiki Kadin Milleti degilmi?, Kuafördede devamli böyle dedikodu yapildigi icin, bütün Dertleri Kocalari olduguna, bir birilerine dert yanip, nasil basariya ulastiklarini anlatirlar.

Italyan baslayip, Kocama Öyle bir Ceza kestimki der, Mutfagi bile kafasina caldim.
Yemek bile kendilerine yapmaya mecbur kaldiklarinda, birinci haftasi gectiii, ikinci haftasi gecti derken, Ücüncü haftasi ne göreyim, Masalar Donatilmis, öyle bir Ziyafet cektiki Kocacigim, anca öyle barisip, artik mutfakta bile yardim ediyor der.

Bunu dinleyen öbür Bayanlar tabiki, bu denli Basariya alkislarla cevap verip, bu sefer Fransiz Bayan lafa baslar, sen ne diyorsun, benimkisine O kadar fircami attimki der, bir haftada cok perisan olup, Özür dilemek icin beni Paris kulesine bile yemege davet etmisti, birde yani basina, Müzik orkestrasi bile Tutmus, ilk zamanlarki Müziklerimizi caliyordur der.

Ayni sekilde Alkis yagmuruna tabiki tutulur bu sekilde.

Gelir simdi artik bizim Türk Bayana, bütün gözler ona dikilmis, Kulaklar sonuna kadar acilmis, herkes acaba su bizim Türk Bayanin bu nevi Problemlerini nasil cözdügünü dinlemeye gelir.

Ah der sizler yeniden coook beklemissiniz, ayni davada benim basima geldi der.

Ama cok feci oldu, bir gün gekti, ses yok, iki gün gecti halen ses yok, üc gün gecti derken anca Dördüncü gün, kulaklarim acildi Gözlerim biraz acilmaya basladiginda, anca Gün isigini görmeye basladim der.

Eee artik Kaynananin Tazeligi kalmadimi artik diye düsünüp, anca ellerini kullanacak vaziyetemi geldin diye düsünmeye basladiydimda.

Simdi su yeni gelin en iyisi yeniden Tencere Tavayla girismeden, Klavyene sarilip, hemen anlatta, bizide meraktan catlatma ama.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.