Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.09.13, 04:16   #36
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ben geldiiiiiimmm..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Derin Mesajı göster
Selam insanlık arayan arkadaşım.. Düğün dernek geçeli 15 ay oldu..Açık söylemek gerekirse forumun yerini kızım aldı(yani gelinim)..onunla yazışmalarımız konuşmalarımız hiiiçççç bitmez..Benim kızım olmadığı için dünyam değişti..Mutluyum, gelinden yana çookk şanslıyım..Allah bozmasınm
Tebrikler, Anali Babali, Büyük bir Ailenin tadini cikartin.

Bazilari Cocuklar evlendiginde, bu zaten er veya gec olacak, cocugunu veya Kizini kaybedecegini düsünecegine, yanina bir Kizani daha gelecek diye düsünmüs olsa, ne Mutlu olurlar!.

Öz Kizi veya Cocugu olmasa bile, bu sekilde yeniden Bir anne daha kazanmis olacaklarina bakip, Mutluluk varken, tabiki burada Kolayliklarida göz önüne getirip, Torunlarida Park edebilecek yer varken, bazen Aile ici cikan Anlasmazliklara sasiyorum.

Daha nice Mutlu yillar gecirmenizi diler, Gelininide buraya davet et diye sözler ekliyebilirim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.