Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.09.13, 05:02   #38
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131111
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ben Geldiiiiiimmm.. (Derin)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Derin Mesajı göster
Oğlum emin ellerde daha ne isterimki.3 oğlum vardı birde kızım oldu. Birde torunlar olursa Allllaaaahhhh derim

Tüüh, az daha bende su manzaraya kaniyordum.

Hemen torunlar isteyip, Oglunuzun ve Kizinizin Uykusuz aksamlarini, Cocuk bezleri yikarken yaralanmis ellerinizi istemenizi Coook gaddar buldum.

Birde bize benzerse diyorumda, söyle yürümeye basladiginda, Sapantlarla, Oklarla Indirdigi camlari, veya, Nisancilik oynarken Nisan tahtasi olarak kullandigimiz Müzik setlerini veya Frizbi diye kullandigimiz, Plaklari düsündükce, baya basiniza is aldiginizin farkina variyorum.

Emeklemeye basladiginda, acmadik Mutfak dolaplarini, Yatak altlarinda saklambac oynarken, Süpürge sopasi ulasamadigi tozlari disariya cikardikca, etrafindan toplamalarini, birde ise giderken Annesinin veya Babasinin ayaklarina sarilipta, aglama töreleri.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.