Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.09.13, 21:06   #16
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131082
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Demokrasiye Olan İnancı Kaybetmek

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Bunun konu ile ilgisi?

Acaba istedigin cevap ne oldugunu, veya varmak istedigin noktanin ne oldugunu acik olarak ortaya atsaydin, burada onu tartisabilirdik.

Sadece Demokrasi demekle, neyi Kast edilip dayatildigina bakarsan, burada Ilri demekrosi altinda, Misirin 8 Yasindaki kiz Cocuklarina tecavüzleri HAYIR KILAN AKILA, hayatim boyunca sasarim.

Demokrasi diyorsan, Aptal kalmayida Demokrasinin icine almayi unutma, zira birinci aciklamanda, IQ derecelerinide karistirmisin´ya!.

Simdiki Dayatmalara bakilirsa, AKP-PKK yanasmasindan sonra, Ileri demokrasiye dayananlara, eskiden Sapik diyorlardi!.

Cocuk tecavüzcüleri yüceltmek, bu Cocuk Tecavüzcü Haydutlari Sehit olarak Kabül görüp, Cumhuriyet Ugruna Sehit düsen Askerlerimizi bir taraftan Kelle olarak adlandiran Zihniyetin IQ´sunu Merakta etmiyorum degil!.

Öbür taraftan Dogdugundan beri Müslüman olarak gecinen, kendi Din Kitabinin yetersizligini kabül görmüs, Misirin 8 Yasinda Kiz cocuklarinin Namuslarina göz dikmis, Ölülerle bile 8 Saat icinde Sex yapmayi öngören Dini Kitaplarini Türkiyemize Dayatan Zihniyete karsi, Aptal olmayi tercih ederim!.

Eskiden bu Zihniyete sahip olanlari, Tenekeler Arkasina baglanip, Mahalle Mahalle kovalanirken, simdi BU SAPIKLAR Ankarayi bile ellerine gecirmisler, Demokraside yetmemis, AKIL-larinca Ileri demokrasiden bahsediyorlar!.

Bunrada en acik olarak, ileri cocuk tecavüzcülügü kast ettikleri, acaba görülmüyormu?.

Hee O kadar Merak ediyorsan, son olan IQ testinde, oda 1983 tarihindeydi, testlerden 138 Puan almistim!.

Türkiyede yapilan, bu Zihniyetin Kiriterlerine göre, Cocuk tecavüzcülügünü kabüllenemedigim icin, belkide anca 39 IQ kaydima getirebilirim, Bunla bile Serefimle yasamaya yeter benim icin!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.