Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.09.13, 21:54   #9
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18751
Aldığı Teşekkür: 20027
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: "Bestelerin Beyefendisi" Olan Bir Doktor: Alâeddin Yavaşça (1926)

Alaeddin Yavaşça konusunu açmayı düşünüyordum forumda. İhtimal vermemiştim ama yine de bir bakayım belki açılmıştır, dedim. İyi ki bakmışım, üstelik vaktiyle beğenmişimde...

Ben halâ şaşıyorum ForumGerçek'te inanılmaz bir konu zenginliği var.. Hani bir kaç sene içinde neredeyse, ''yok, yok bu site de'' olacak..

Sevgili SuLTaN çok güzel konuydu, teşekkür ediyorum..

Elllerine sağlık..

Keşke telif hakları ile ilgili sorun olmasa da, şurayı üstâdın eserleri ile doldurabilseydik..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.