Konu: Change-Org
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.13, 03:22   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131126
Aldığı Teşekkür: 42553
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Change-Org

Bu sefer sizi yeni bir Kampanyayla ya Basinizi agritmaya kalkicam, yada aydinlatmaya.

Önsöz.

Birkac haftasina yeniden Change Org´ta bir kampanyaya katilmistim.
Burada Niveanin Bebeklere sundugu Kremlerin icinde Hormonlu maddeler bulundugu icin, bunlarin üretimden cikmasi maksatli bir Imza kampanyasiydi!.

Burada Kazanmistik böylelikle Cocuk Kremlerinde olan O madde Cocuk kremlerinden Üretimden cikartildi!.

Tabiki burada bunun sadece Dagin ucu oldugunu düsünebilirsiniz.

Gercekten artik Cocuk Kremlerinden cikartildigi yazarken, Anneler ve Babalar icin kullanilan Kremlerin icinde bulunmakta!.

Burada ne kadar Baiersdorf- Niveanin cikarttigi firma dese bile, bunlarin icinde bulunan Hormonlu maddenin az oldugunu, düsünün bakalim!.

Bir günde kac tane Nivea Markasindan olusan Kremlerden kullandiginizi?.

Tabiki burada koca güne dagittiginiz, Hormonlu maddeleri Elinize, Yüzünüze ve Vücudunuza sürürdügünüzü, böylelikle bu rakamlarin toplami, Cildin üzerinden aldiginiz terimi yükseltip, buna Baiersdorf Firmasi bile bir cevap verememekte!.

Simdiki Petitiondada, bütün Nivea Maddelerinde, Bayanlarda Gögüs Kanserine sebep olabilen, Erkeklerde yine, Spermlerin kalitesini etkileyen, Cocuklardada, Erken Ergenlige neden olabilen Hormonlu Maddelerin cikartilmasi istenmekte!.

Cevirim: Cetin

Alıntı:
Ismin Britta Steffenhagen, Artistim, Moderatörüm ve ayni zamanda, Üc aylik bir Oglumun Annesiyim.
Simdiye kadarda Niveadan hep Memnun kalan bir Tüketiciydim!.
Taaaki simdi duyduklarimla, kullandigim NIVEA Body Lotion "Happy Time" ürününün icinde Hormonlu Kimyasal Maddelerin bulunduguna kadar!.

Tabiki sadece bunla kalmayip evimde bulundurdugum Tüm Nivea markalarinin icinde ayni Maddenin bulundugunu.
Bunlarin hepsini bir araya getirdigimde, tabiki tam olarak bir Hormonlu Coctail cikabilecegini, bunlari simdiye kadarda hep riski altinda yasadigimi düsünebilirsiniz!.

Hormonlu Kimyasal Maddeler, hem benim sagligima zararli, ayni Zamandada Ailemi ayni riskin altina sürmekteyim!.

Bu Maddelerin riski, Bayanlarda, Gögüs Kanserinin destekledigi, Erkeklerde spermleri Negativ etkiledigi, Vücudun Yag baglayip, Erken Puberteti destekledigi süphesinde duruyor!.

Nivea "Hapy Time" Lotionu, Gebelik zamanimdada kullandigima, icindeki katkilar üzerine aydinladindigimdan sonra tabiki hemen son verdim.

Icinde bulunan Parabenler, ciltten islediginde, tabiki Dogmamis Cocugumuda etkilemeye yeterli.

Böyle Maddelerin Kosmetigin icinde tabiki yeri olmamasi lazim.

Nivea´ya tabiki Cocuklugumda beri güvendigim marka olarak, icinde bulunan Madeleri ögrendigimde bir Sok gecirmeme yetmisti!.
Halen üzerinde yazilara bakarsak icinde bu Maddelerin olmadigini yazsalarda, Katki olarak kullanilmadigini inanmak istememistim.

Bunun icin Beirsdorf´a karsi Niveanin üreticisi olarak, böyle Hormonlu Maddeleri, sadece Body lotionunda degil, tüm Markalindan cikartmasi icin Kampanyayi baslattim!.

Tabiki burada Beiersdorf, icinde bulunan Parabenlerin O kadar alcak oldugunu söylesede, bunlarin sagliga zararli olmadigini söylemis bulunsada, Bütün gün üzerine aldiginiz Nivea ürünlerinden bayagi bir Hormonlu Koktail almis bulunuyorsunuz!.
Böyle olan bir durum altinda Beirsdorf´un yötecileri bile bir cevap veremediler!

Birkac hafta evvel buna benzer bir Petition baslatilip, bunuda Penaten Baby-Wundschutzcremine karsi basarili olarak sonuclandiginda Ana Firmasi Johnson&Johnson bir hafta icinde yolunu degistirmis bulundu. Böylelikle 2014´ün ortalarinda, komple bu Parabenler kullanilmayacagini acikladi!.

Buda gösteriyorki, Tüketici olarak, Birlik ve Beraberlik gösterirsek, bir seyler degistirebilecegimizi.

Simdide NIVEA hareket etmesi lazim!.

Kampanyama katiliniz, Lütfen destekleyici olarak Imzalayiniz!.

50.000 Imzami tamamladiktan sonra, bunu Hamburg Zenralinde Yetkililere sunacagim.

Imza yeri!.

Sayet bu yaziyi, (Ceviriyi) kullanipta, baska sitelerede yaymak isteyen varsa, kullanilmasina karsi olmadigimi belirtmek isterim!.

Cetin Düslü.-.

Insallah, Bas agrisina degilde Ampüle gerek kalmadan aydinlanmazi saglamis olayim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla