Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.13, 16:50   #10
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Mustafa Mutlu'nun İşine Son Verildi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Heh tamam, Basbakaninin Maasi seninde cebinden cikiyor, Türkiye Cumhuriyetinde yasayan her kisinin cebinden cikiyor denilebilinir!.

Cocuk Tecavüzcü PKK´ayla Kol Kola gezmesinden, bunlarla sakli anlasmalar imzalayip, su IT PKK´dan ögrendigimiz gerceklerdenmi memnunluk duyuyorsun?.

Sende istemezmisin, Serefli Basbakanin olupta, Halkinin önünde acik acik, kartlari ortaya koyupta, sunu ve sunu anlastik diye anlatsin?.

Bir taraftan Cocuk Tecavüzcüleri artik Daglardan inmisler, kendi Polis Istirakini kurupta, yollarda Kontrollerini yapiyorlar, Öbür taraftada, Halkina zulüm eden Polis Kiyafetli Cübbelilerinin Destanlar yazdigini söyleyip duruyor!.

O kadar Gözler alindi, Kafalar yarildi, Canlar bile yollara serildi, bundanmi Mutluluk duyuyorsun?.
Madem sormuşun bende cevap vereyim, hayır mutluluk duymuyorum,
ama bunları bana niye soruyon anlamadım,
birde her konuda bahsettiğin cocuk tecavüzcülerinide anlamadım,
mustafa mutlu konusuyla ne alakası var bi anlatıver, bi zahmet
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti