Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.13, 17:12   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131082
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Mustafa Mutlu'nun İşine Son Verildi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Madem sormuşun bende cevap vereyim, hayır mutluluk duymuyorum,
ama bunları bana niye soruyon anlamadım,
birde her konuda bahsettiğin cocuk tecavüzcülerinide anlamadım,
mustafa mutlu konusuyla ne alakası var bi anlatıver, bi zahmet
Alıntı:
ama bunları bana niye soruyon anlamadım
Belkide anlamak isteseydin coktan anliyabilirdinde, buna icini kapatmis durumdasin!.

Alıntı:
birde her konuda bahsettiğin cocuk tecavüzcülerinide anlamadım,
Türkiyenin Basini ceken Zihniyetin Hocaliginla, Cocuk Tecavüzcülerinin Serefleri Hoca sifatinla yerine getirldigine inanmadigim icin!.

Her zaman Hatirlarda olsun, bunlarin zalimlikleri hic bir zaman unutulmamasi icin!.

Alıntı:
mustafa mutlu konusuyla ne alakası var bi anlatıver, bi zahmet
Bunun isten kovulma nedenini bir görmeye calisirsan, bayagi olarak gerceklerin ortada durdugu anlasiliyor görüsümde!.

Kac zamandan beri burada olmakla birlikte, acaba nereleri okuyupta, nasil bir sonuca variyorsun, onu sorgulamaktayim.

Tam bir konuda bir sonuca, bir görüse varildiginda, tamam dedigimizde, simdi bir seyler ögrenipte, ayagini yorgana göre uzatacagini düsündügümüzde, bir dahaki konuda, üstüne bir daha geciriyorsun, ayni pilagi caliyorsun.

Bir taraftanda, yazilanlardan Dudak hesabi pay verdigini gösterdigin an, acaba bu görüsü nasil degistirebilirim diye Planlarmi yapiyorsun?, bunu anlamis degilim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.