Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.13, 17:31   #14
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Mustafa Mutlu'nun İşine Son Verildi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Belkide anlamak isteseydin coktan anliyabilirdinde, buna icini kapatmis durumdasin!.

Türkiyenin Basini ceken Zihniyetin Hocaliginla, Cocuk Tecavüzcülerinin Serefleri Hoca sifatinla yerine getirldigine inanmadigim icin!.

Her zaman Hatirlarda olsun, bunlarin zalimlikleri hic bir zaman unutulmamasi icin!.

Bunun isten kovulma nedenini bir görmeye calisirsan, bayagi olarak gerceklerin ortada durdugu anlasiliyor görüsümde!.

Kac zamandan beri burada olmakla birlikte, acaba nereleri okuyupta, nasil bir sonuca variyorsun, onu sorgulamaktayim.

Tam bir konuda bir sonuca, bir görüse varildiginda, tamam dedigimizde, simdi bir seyler ögrenipte, ayagini yorgana göre uzatacagini düsündügümüzde, bir dahaki konuda, üstüne bir daha geciriyorsun, ayni pilagi caliyorsun.

Bir taraftanda, yazilanlardan Dudak hesabi pay verdigini gösterdigin an, acaba bu görüsü nasil degistirebilirim diye Planlarmi yapiyorsun?, bunu anlamis degilim!.

Biz burada konuyu tartışıyoruz, sen bana karşı hep suçlayıcı kelimeler kullanıp konu dışına çıkıyorsun,

çocuk tecavüzcülerine gelince bunu gündemde tutmandan değil, bunu yapanların sanki daha dindar hacı hoacaların yaptığını ima ediyorsun
ama bunu hasta ruhlu sadis insanlarn yapacağı bile aklına getirmiyorsun,

işin kolayını bulmuşun memlekette ne kadar pislik var hepsini hacı hoca takımına yıkıyorsun
ben buna karşı çıkıyorum
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti.