Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.13, 19:03   #14
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161604
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Suriye’den Tehdit: "Türkiye’yi Vururuz"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
€rdoğan ona demokratikleşmesi için hem zaman hemde her türlü yardımı yapacaktı,
ama esed bunu yapmayarak kendi sonunu hazırlamış oldu.
yıkılsın diktatörler, gelsin demokrasi, hepimiz bunu istemeliyiz bence
Emin ol, artık yorumların beni güldürmeye başladı..

Erdoğan ve demokratikleşme he? Oyyyy

Yahu önce kendi bir demokrat olmayı denesin en azından. Denesin diyorum bak..

Hem daha düne kadar Esad demokrattı da birden mi demokratlıktan vazgeçti..

Yahu daha düne kadar "kardeşim Esad" diyordu. Kol kola pozlar verip, İstanbul boğazında yat turları yapıyordu. (Kardeş boğazlamak Osmanlıdan gelen bir gelenek.. Osmanlı Padişahları da ne zaman öldürüleceğim korkusuyla yaşaya yaşaya alayı paranoyak ve ruh hastası olmuş..
)

Nolduuuuu, kafasına saksımı düştü de gerçekleri görmeye başladı.. Hem sen kimsin? Sen kimsin de başka bir ülkenin içişlerine karışıyorsun? Kendisi de böyle diyor işine gelmediğinde Avrupa ülkelerine..

* * *

Sana bir kardeş tavsiyesi.. Gittiğin yol yol değil.. Kılavuzu karga olanın burnu moktan kurtulmazmış.. Koruyacağım diye kendini heder etme, tutulacak yanınız yok zira..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.