Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.09.13, 00:00   #11
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Füze Hareketliliğine İsrail'den Açıklama!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Haziran__ Mesajı göster

Aklınıza hep sorular takılsın.
"Cevaplar ürkütücü olabilir mi?Evet fazlası ile ürkütücü bu aralar yanıtlar...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Simdi bir derin düsünürsen, bunun cevabi hemen gelecek!.

Farz edelim sen silahi cekmissin, cevrendeki durumlar onu icab etmis.

Palali birisi yaklastiginda O silahi kullanmazmisin?.
"Beni bu güzel havalar mahvetti"demiş Orhan Veli,beni bu güzel havalar değilde bu zulümler ve zülme karşı çaresizlikler mahvetti.
Pala sorusunu yanlış kişiye yönelttin sanırım şaşkın şaşkın baka kalırdım

Alıntı:

Iste bunu göz önüne alinarak, Füzeyi atanda bundan yararlanip. Suriyenin Füzelerini atmasini Pirovaka etmis olur.

Böylelikle Interkontinentan Roketleri kendi menzil takibine sahip olsada, daha evvel Ege denizin verildigini söylemek böylelikle Suriyenin morali yerinde olmadigi icin Roketlerini atti diyebilmek, Savasa tahrik olarak görülebilinir!.

Iyiki Suriye bu oyuna gelmeyip, Rusya bunu ortaya koyabildi.

Tabiri caizse,kısaca "gözdağı" veya "boy gösterisi"demek istedin sanırım.Rakibin gücünü ölçmekte olabilir.

Alıntı:
Natoya Ait olan bir Ülke olarak, acaba Natoya ne kadar güvenebilecegi hakkinda düsünmeleri lazim tabiki.

En azindan Yahudiler istedikleri gibi istedikleri zaman Ucaklarimizi etkisiz hale getirebiliyorsa, bunun bir arka Plani olmasi lazim.

Yoksa Nato Üyesi olarak bizlere güvenmiyorlarmi?.

Ilk Ak Denizde düsürülen ucaga bir göz atalim, Arastirmalarda, hic bir silah vurgununa rastlanmamisti!.

Tabiki onuda Savas cikarmak icin, Ak Denizine düsürdükleri zannedilebilinir!.
Nato'ya ait bir ülke olmak...Acaba taraf mı olmalıyım,yoksa karşıt mı?Önce Nato'nun kuruluş amacını irdelek gerek buda başka bir konu altında tartışılır bana göre.Ki Irak ve Afganistan işgallerinde aldığı rol ile oldukça tartışma konusu yaratmıştı.Sözün kısası "İnsani müdahale"adı altında yapılan insanlık suçları bana göre ters.
Nato'ya güven derken kastetmek istediğini anlamadım.Anladığım tek nokta:Türkiye'nin İsraile yeşil ışık yaktığı ve vetoyu kaldırması,bu bir rastlantı mı acaba?

Akdenizde düşen ilk uçak derken şu "kazara düşürülen" uçaktan mı bahsediyoruz.

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.