Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.09.13, 02:04   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131111
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Füze Hareketliliğine İsrail'den Açıklama!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mislina Mesajı göster
"Cevaplar ürkütücü olabilir mi?Evet fazlası ile ürkütücü bu aralar yanıtlar...

"Beni bu güzel havalar mahvetti"demiş Orhan Veli,beni bu güzel havalar değilde bu zulümler ve zülme karşı çaresizlikler mahvetti.
Pala sorusunu yanlış kişiye yönelttin sanırım şaşkın şaşkın baka kalırdım

Tabiri caizse,kısaca "gözdağı" veya "boy gösterisi"demek istedin sanırım.Rakibin gücünü ölçmekte olabilir.

Nato'ya ait bir ülke olmak...Acaba taraf mı olmalıyım,yoksa karşıt mı?Önce Nato'nun kuruluş amacını irdelek gerek buda başka bir konu altında tartışılır bana göre.Ki Irak ve Afganistan işgallerinde aldığı rol ile oldukça tartışma konusu yaratmıştı.Sözün kısası "İnsani müdahale"adı altında yapılan insanlık suçları bana göre ters.
Nato'ya güven derken kastetmek istediğini anlamadım.Anladığım tek nokta:Türkiye'nin İsraile yeşil ışık yaktığı ve vetoyu kaldırması,bu bir rastlantı mı acaba?

Akdenizde düşen ilk uçak derken şu "kazara düşürülen" uçaktan mı bahsediyoruz.

Alıntı:
"Beni bu güzel havalar mahvetti"demiş Orhan Veli,beni bu güzel havalar değilde bu zulümler ve zülme karşı çaresizlikler mahvetti.
Pala sorusunu yanlış kişiye yönelttin sanırım şaşkın şaşkın baka kalırdım
Palali davasini sadece misal olarak verdim, simdilik Türkiye gündeminden ayrilmayan bir tablo diye.

Burada demek istedigim, Sayet sen silahi cekmis durumda olmus olursan O an, gelicek karsina bir palali, (Bu durumda Roket atan Yahudi) sen silahi ateslemezmisin?.

Defensiv silah olarak bile görünse, simdiki Atombombalarinin sayisi O kadarki, Dünyayi bir sefer degil, birkac sefer her Metre Karesini Radioaktivlemeye yeter bir miktarda Atombombasi bulunuyor su günlerimizde.

Birde burada Yahudilerin daha evvel 150 Atombombasindan, bu sayinin 250´yi gectigini ögrendigimde, bende sasirmistim.

Birde üzerine Almanlar tarafinda verilen, Bu Atombombalarini atabilecek nitelikte Mekiklerinide donatilmis halde, 6 Denizaltinin kapi önlerine kadar getirirlerse, Acaba bu Türkiyeninmi dostu yoksa Yahudistaninmi dostu diye sorular sorasim geldi.

Araya birde Türkiye ve Yünanistan arasinda, Ak denizdeki Gaz veya Patrol arama durumlari girince, burada Yahudilerin ve Yünanistanin beraberce Ege Denizindeki Askeri teskilati göze batiyor.

Belkide bana öyle geliyor ama, bu beraber yaptiklari Askeri Provadan sonra, Tayyibinde Ege Ordusuna yönelik Darbeyi vurmasi, Böylelikle buradaki Generallerinde ya Tekaüte ayrilmasi yada Hapisi boylamasi, bayagi gözüme batmis durumda.

Tamda Ege Ordusu burada Ak Denize Ilk Kendi gemisini cikardigi zamanlara denk gelmisti!.

Dostlarina bile söylemeden deney yaptiklari Balistik Rokette, su Atombombasini tasiyabilecek nitelikte.

Balistik Bombalarin özelligi, bir kere yola koyulduktan sonra, kendini yönetebilecek nitelikte olmasi, disardan Manipüleye karsi sistemin, Faaliyete gecmesi!.

Bu Normal Roketlere benzemiyor anliyacagin!.

Alıntı:
Nato'ya güven derken kastetmek istediğini anlamadım.Anladığım tek nokta:Türkiye'nin İsraile yeşil ışık yaktığı ve vetoyu kaldırması,bu bir rastlantı mı acaba?
Burada gözler önüne getirmek istedigim, halen Amerikan Tekniginle donatilmis Ucaklari kullandigimizi, bunlari safdisi birakicak Dügmenin sadece Amerika elinde olmayip, Amerikan Parlamentosunu kontrol altinda tutan Mosadinda elinde oldugunu aciklamak istedim.

En basit aciklama olarak, evvelki senelerde oldugu veya görüldügü gibi, Yahudi Savas Ucaklari, Hava sahamiza girdigi zaman, Ucaklarimizin havalanmasi, maalesef bu anda hic bir Muamele yapamadan, silah sistemi kilitlendigi icin, bunlari asagiya indiripte, acaba ne amacla Hava sahamiza girdigini sorgulayamadan, yollarina devam edebilmesi!.

Bunu anlatmak icin, ilk önce bir Amerikan sistemine göz atmak yeterli!.

Lisansini satin bile almis olsan, burada sistemin arka kapisi, dis mihraklara acik olmasi, ayni silahla Amerikayi vurmaya kalktiginda, bunlari saf disi edecek sistemin icine Integre edilmis olmasi!.

Gecen seneden beri, bu davayi Yandas Medyalardada anlattim, halen bir degisen bir sey olmadiginin farkina vardim!.

Kukla Tayyip bir ara cikip, su sistemi saf disi ediceklerini söylemis olsada, bak gecenlerde kac tane Pilotumuz, isini birakti.

Su Akdenizde düsürülen ucagimiz, iki Pilotumuzu Sehit olarak verdigimiz Ucaga ulastiklarinda, Resimlerde göründügü gibi, ucagin cogunlukla Bomda isabet etmis bir durumun olmadiginin farkina vardilar.

Buda gösteriyorki, bu Oyunda Yahudilerin oyunuydu, Türkiye bir taraftan su Ispiyoncu sistemi kaldirmaya kalksada, anlasilan Yahudiler daha baska kapilardan ucaklarimizi düsürebilecek dügmelere sahipler!.

Umudum daha vardi su yeni sistem Silahlar üzerine, Ankaranin yaninda yapilan Elektron Hizlandiricidan sonra. Maalesef buradada bu Umutlar suya düstü, simdilik bunun daha ayrintilarina ama girmeyecegim.

Demek istedigim, Nato üyesi olarak Askerlerimiz hep Kullanildi, Saigonda olsun, Afganistanda olsun, Irakta olsun, Libyada olsun!.

Halbuki Tarihimizde bile Libyayla kardes iliskilerimiz vardi.

Kuzey Afrika halbuki O zamanlar bile Avrupanin ekin Ambari olarak görünüyordu, Fransizlarin ajanlari yüzünden, Tarihte orasinin Hükümdarlarini öldürtüp, kendileri hükmetmeye baslamislardi!.

Alıntı:
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan

Iste bunu göz önüne alinarak, Füzeyi atanda bundan yararlanip. Suriyenin Füzelerini atmasini Pirovaka etmis olur.

Böylelikle Interkontinentan Roketleri kendi menzil takibine sahip olsada, daha evvel Ege denizin verildigini söylemek böylelikle Suriyenin morali yerinde olmadigi icin Roketlerini atti diyebilmek, Savasa tahrik olarak görülebilinir!.

Iyiki Suriye bu oyuna gelmeyip, Rusya bunu ortaya koyabildi.
Tabiri caizse,kısaca "gözdağı" veya "boy gösterisi"demek istedin sanırım.Rakibin gücünü ölçmekte olabilir.
Burada demek istedigim, Suriyenin simdiki durumu.

Burada Dis Mihraklar olmak üzere Suriyeyi bir ic savasa sürüklemisler, Parcalamak niyetindeler.

Bir taraftan zaten Yahudiler, Ucaklarini kaldirip, Suriyeyi istedikleri gibi Bombaliyabiliyorlardi!

Taaa ki, Rusyadan aldiklari yeni Roket sistemine kadar.

Bunlar Mach 6´ya kadar ulasip, Yahudilerin Ucaklarini indirebilecek nitelikte.

Simdiki tabloya bir bakalim!.
Zaten Askeriyesi Alarm durumunda, Öbür taraftan Bir Roket firlatilmis!.
Burada Tahminen bu Roketin üzerinde bir Atombombasi bile bulunabilirdi ve Suriyeye yönelikte olabilirdi!.

Zaten hic kimseyi uyarmadan bu Roketler Yahudistan tarafinda atilmis durumdaydi.

Hatirlayalim, bunlar Dostlarini bile vurabilen, kendinden haric hic kimseyi Insan olarak kabül etmeyen mahlükler.
Bunlar Destekcilerini Amerikan Ordusunun Ucak dolu savas Gemisini bile Bombalamislardi.

Burnu hasar görmüs, Amerikanlar bile geriye cekildi!.

Gelelim ama yeniden Suriyeye!.

Burada bir Generalin sinir sistemi kopmus olsadi, Yahudistanin Roketleri attigindan sonra, bunlarda roketlerini yollamis olsalardi, iste sana tam Cümbüs!.

Ingiliz Parlamentosunda olan, Savasa hayir demelerinden Payini almis Senatör, simdilik Senati yeniden Deforme etme isleminde.

Burada bunu gözliyen Obama, bunu Senata bile sunmayip, kendisi kara vermekte!.

Buna karsilik Dünya Baris Ödülünü alan Obama, bu Ödülü geri vermesi lazim!.

Simdiye kadar her zaman Her Türk Bir Askerdir demis olsamda, Askerin böyle amacla kullanilmasina karsiyim, burada ne güzel olur,-- Savas olacakta, kimse gitmeyecek-- gercegin görülmesi!.

Korktugum davada burada, Müslümanlara karsi olan savas düsüncelerinde, Dünyanin daha gevsek olmasi!, burada her Müslümani tek bir tarakla üzerinden cekmeleri!.

Halbuki Afganistanda Talibani Büyüten ve destekleyen Amerikaydi!.

Talibanlarla Gizli anlasmalar yapip, Tayyibin yardiminla Türkiye üzerinden Suriye Topraklarina sokanlarda Amerikanlardi!.

Asbest sorunu olan Ikiz Kulelerin, Talibanlari öne sürerek, Amerikan Topraklarinda yerle bir edilip, icinde olan Asbestleri Milletine solutan yeniden Amerikanlardi!.

Bunu Savas delili olarak kullani, Afganistana girenler yeniden Amerikanlardi!..

Mexiko körfezinde batan petrol platformlari olmakla, Amerika bir kac Petrol yatagini burada kaybedip, Libyaya giripte, buradaki acigi kapatan yeniden Amerikanlar idi!.

Iragin Petrolü, Dünyada daha kaliteli olmakla, Sadamin Öldürülmeside Amerikanlar tarafindan gerceklestirildi!.

Suriyenin Petrolü Iran kadar fazla olmasada, Türkiyeden saldiramiyacaklari icin Suriyeyi paylasipta, böylelikle Kurduklari PKK Istasyonundan Iran´a saldirabileceklerini acaba sadece burada benmi görebiliyorum?.

Böylelikle Suriye, Irak, Iran ve Türkiyede olan Kürt halkinin dezime edebilinecegi, böylelikle Büyükn yahudistana bir adim daha yaklastiklarini sadece benmi görebiliyorum?.

Yoksa Ankara simdilik bile Emirlerini Mosad yönetiminden alipta, Kukla olarakmi hareket ediyor?.

Bu sorulara, biraz Internette arastirdiktan sonra, gayet iyi cevap verilebilinir!.

Bilemiyorum, belkide karisik yazmis olabilirim, sadece burada biraz bile dogrusu varsa, buda simdiki Türkiyenin halini anlatmaya yeter!.

Kardeslik ve Beraberlik Desteklemesi gereken Basbakan, ayrilik Tohumlarini ekmis, Zehirini döküp, Türkiyeyi bölmeye kalkmis.

Herhalde Türkiyeyi bir savasa sürüklemesi gerekki, burada Osmanli zamaninda oldugu gibi SAUdi Arabistanda yaptiklari gibi, Kardes kavgasi ciksin, Müslüman Müslümani vursun, bunlarda hic burunlari kanamadan hepsinin üzerine otursunlar.

Pardon su Son Satirlarimda, SAUdinin Müslüman olarak göstermeye gitmisim, bundan dolayi Büyük süphem oldugunu söyliyebilirim, Aynin Tayyibin Dini gibi!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.