Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.09.13, 19:42   #31
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Suriye’den Tehdit: "Türkiye’yi Vururuz"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster

Kendi ülkende demokratikleşme var mı? Önce bir ona bakmak lazım. Güllük gülüstanlık refah ve eşit haklar içinde yaşıyor bu millet de kaldı ki başka ülkelere de bu durumu öğretmek lazım. Öğretmezsek Allah hesap sorar dimi?

Türkiye, şu anda bir maşa. Başka hiç bir şey değil. Öyle hötylemekle işler yürümüyor. Sınırda bombaların yerle bir ettiği, onlarca insanımızın kanı aktığında neden çıkıpta bir gık diyemedi? Diyemez çünkü SUÇLU.

"Kaçın Demokrasi Geliyor-Banu Avar" Bu kitabı okumanı tavsiye ediyorum. Ve içindeki kaynak olarak gösterilen belgelerin hepsini netten izlemeni.

Allah'ın izniyle geldikleri gibi giderler. Evet giderler. Liderimiz Atatürk dimi?

Karıştırmayalım lütfen. Barış içinde yaşayacağımız topraklar cehenneme dönecek ve geriye hiç bir şey kalmayacak. Kaldı ki Türkiye Cumhuriyeti diye bir ulus tarih olacak o zaman. Gerçi bunun temelleri gizliden gizliye atılmış ve kuklalarda bunu uygulamaya çoktan geçmiştir.

Ordu tasfiye edilmiş. En küçük bir harekette Rusya tepemize binecek. Bizim elimizde ne var hiç bir şey.

Her şey çocuk oynacağı gibi geliyor dimi? Sizleri anlayabiliyorum daha çok gençsiniz ve kanınız kaynıyor. Bilgisayarda savaş oyunu oynanmayacak bunu çok iyi bilin.
Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılıkla olmaz, orada olanlar bizimde
başımıza gelebilirdi hatta sağlam bir hükümütimiz olmasaydı gelecekti de
geçtiğimiz olayları biliyoruz değil mi ?
Bir sürü çoluk çocuk katlediliyor orada bir çaresi bulunmalı elbet o sadist adam
cezasını bir şekilde çekmeli.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.