Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.13, 04:18   #20
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Mustafa Mutlu'nun İşine Son Verildi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Biz burada konuyu tartışıyoruz, sen bana karşı hep suçlayıcı kelimeler kullanıp konu dışına çıkıyorsun,

çocuk tecavüzcülerine gelince bunu gündemde tutmandan değil, bunu yapanların sanki daha dindar hacı hoacaların yaptığını ima ediyorsun
ama bunu hasta ruhlu sadis insanlarn yapacağı bile aklına getirmiyorsun,

işin kolayını bulmuşun memlekette ne kadar pislik var hepsini hacı hoca takımına yıkıyorsun
ben buna karşı çıkıyorum

Burada yanlis sandalda ava cikmissin.

SAUdi Arabastinda olan olaylardanda bahsetmistim, Türkiyede olan olaylardanda burada bahsetmistim.

Eger zamanin varsa, git bir Eneze, ben sana isimlerini bile buradan cikartip özelden yollamaya calisirim.

Burada zamaninda 12 Yasinda olan bir kiz cocugunla tanisabilirsin, Bu IT bu Kiz Cocugunu Tecavüz ediyor, Tevzesi Pazara alisverise ciktiginda, Cocuk Hamile kaldiginda 1993 seneleri evlenmem icin bana sunulmustu!.

Bu ITIN Teyzesi ayni zamandan cevremde olan Camide, Vaz verip ders´te veriyor!.

Onun haricinde, halen bu IT, Cemaatten uzaklastirilmamis, Cep telefonunu orada burada birakip, Kücük Kiz Cocuklarini tehdit edip, Cinsel iliskiye zorluyor!.

Bunlari Cemaatte, Delilleriyle ve Tehdit edilen Kiz Cocugunun ismini bile Gösterdigim halde korumaya basladilar!.

Böyle Cocuklari koruma altina alipta, Cocuk tecavüzcüleri uzaklastirmayan Cemaat benim dinimden olamaz!.

Halbuki O tarihlerde, az daha Bilgisayar-Kursu vermeye bile oralara gidecektim, böylelikle Cocuklara ders bile vermeye basliyacaktim.

Bu Cemaatten tektük insanlara, anca evlerinde dersler vermeye basladim sonra.

Sadece bu Cocuk tecavüzcüyle bir daha yüz yüze gelmemek icin!.

Anlattiklarim Gökten inmedi, yasadiklarim ve Gördüklerim!.

Her Müslümanim diyene, sadece bir gülüs atabiliyorum, ama arka tarafta buna bile inanamiyorum, cünkü Insan olmasini becerememislerki, Müslüman olmayi becerebilsinler!.

Bu olay üzerine, Ditip Baskaninla bile görüsmüstüm, buda birsey yapmamisti!.

Bunlar bile beni taniyamamis, O zamanlari Uzakta olan bir yeni Proje üzerine konustuklarinda, Aaa dedim, Öbürkü Büyük arsayi satin alabildilermi, eski Cami olarak kullandiklari yer cok kücük geliyordu O senelerinde bile dedigimde, Ditip baskani bile sasirmisti, Uzakta olan O Camiyi ve Cemaati nereden tanidigimi sorusturdu!.

Simdi oralara yeni yol yapildiktan sonra 75, 80 kilometre arasi olmus, O zamanlari 100 Km´nin Üzerindeydi, kaldigim yere uzakligi!.

Anliyacagin O cemaatleride tanimaya nasip olmus, kapilari kapatmamistim.

Cesitli Faaliyetlerde, Hiristiyan Aleminden Sahislari bile Toplayip, Camilere getirmistimki, Bu Nesillerle tanissinlar, berabercene Orucumuzu bile bozmustuk.

Sadece anliyacagin, gördüklerimden böyle misaller ortaya atiyorum, baskalarindan duyma seyler degil!.

Böylelikle Serefimle diyebiliyorumki, Elhamdülillah Müslümanim!!! ama, onlar benden degil!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.