Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.13, 17:42   #7
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Cemaatçiler ODTÜ'den Kovuldu, Yandaş Medya Kampanyaya Başladı

Ben ODTÜ' lülerin her eylemini destekliyorum. Ara ara ara gider, gözlemlerim onları. Bu üniversitede her tür düşünceden öğrenci barış içinde yaşar. Türbanlısı da vardır, şortlusu da. Hepsi zehir gibi çocuklar ve her şeyin farkındalar.

Burada yaptıkları şey, cemaatlerin beyin yıkamak amacıyla, yeni gelen ihtiyaç sahibi gençleri yurt bahanesiyle kafalamak istemelerine karşı çıkmaktır. ODTÜ' lü öğrencilerin barınma konusunda hiçbir sıkıntıları olmaz. Kampüs içinde, devletinden özeline pek çok yurt mevcut.

Bu, cemaatlerin her kayıt döneminde, üniversite kapılarında ya da şehirlerarası otobüs terminallerinde yaptıkları bir şey. İnsanların mağduriyetlerini kullanmakta sınır tanımıyorlar. Cemaat yandaşı basının bunu, türban karşıtı olarak göstermeleri ise tam bir şark kurnazlığı.

Sanki memlekette kadınların başörtüsü problemi var ve bu tek problem. Şu cemaatin, koca ya da akraba tarafından namus kispesi adı altında öldürülen kadınları, bir kere bile gündeme getirdiğini görmedim ben.

Bu türbanlıların, kafası çalışanları da anlamaya başladı ya artık kullanıldıklarını. Ölsem de gam yemem ...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.