Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.13, 22:51   #9
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cemaatçiler ODTÜ'den kovuldu, yandaş medya kampanyaya başladı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Onlar da öylesine stand açtı değil mi?

Cemaatçi oldukları karşıdan belli.. İsterse ODTÜ ye kara çarşafla gelsinler sorun yok.. Ama böyle bir etkinlik içinde olmaları kabul edilemez..

Biz aynı standı açmış olsaydık terör örgütü kurmaktan şu anda içerdeydik..
Pes doğrusu,
ortada ben bir stand falan göremedim, olsa bile ne fark eder, iki tane kendini bilmez kızın yaptıklarını savunabiliyorsan, ortalıkta sosyalistim diye geçinme arkadaş,
Cemaat cemaat deyip duruyorsunuz,
Okul sezonunda şehir otagarlarına gittiğimizde sosyalist bir grup, chpli bir grup ve ülkü ocaklarından çocuklar vardır. Herkes kendi görüşüne göre yurtlar öneriyordur.

Cemaat tayfası kendi yurtlarına öğrenci kaydedince niye sıkıntı oluyor ki ? Cemaat yurduna öğrenci kaydedicek adam gidipte bardakilere tanıtım yapmaz.
Heralde başı kapalı insanlara hitap edicek. Bu sömürü değil. Dindar insanların yaptığı her şey sömürü diyorsunuz. Yanlış...

Ayrıca En ucuz yurtlar cemaat yurtlarıdır. Özel yurtlara kıyasla yarıyarıya neredeyse. Herkes kendi yolunda gider. Kimseninde haddi değildir karışmak.
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla