Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.13, 00:31   #18
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cemaatçiler ODTÜ'den Kovuldu, Yandaş Medya Kampanyaya Başladı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Tamam o videoya bakarak kavganın ne olduğunu anlayabiliyor musun kesin bir şekilde? Yoksa anlayamadığın için bir mağduriyet yaratmaya çalışmak için olayı başörtüsüne mi getiriyorsun? Kendi içinde bir düşün bunu. Çünkü gezi eylemlerinde ve burada yaptığınız başörtüsü mağduriyeti bence sıktı artık.

Demem o ki yargısız infaz vermeyelim. Bir görelim ne olduğunu. Bunu söylüyorum çünkü yapılan yorumları okudum bir çok ortamda ve net bir şey yok gibi. Şimdi izleyeceğim videoları.
Evet haklısın olayı tam kavramak gerekiyor, objektif olmakta bunu gerektirir

Dediğim gibi ben sadece videoya göre yorum yaptım, daha başka yönleri varsa basına düşer, şimdilik görünen bu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Ayrıca anlıyorum 28 şubat sürecinde çok acı çektiniz ama insanlar 80 darbesinde ne acılar yaşadı da şu an böyle mağdur edebiyatı yapmıyorlar.
Önemli olan vicdanlı olabilmek, başkalarının acılarınıda görebilmek,
Bu memlekette her kesim acı çekti, çileler çekti
ama bizim kesim hiç bir zaman devletine küsmedi, isyan etmedi, polisine jandarmasına el kaldırmadı, kamu düzenini bozmadı,
ne yaptı, yılmadan usanmadan bütün engelleri demokratik yollarla bertaraf etti,
ve iktidara geldi,
Şuna çok üzülüyorum, demokrasiden ümidini kesmişleri ibretle seyrediyorum,
bu günkü ulusalcıların çıkmazı bu, insan nasıl olurda darbeden diktadan yana tavır sergiler, işte buna çok hayret ediyorum
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti