Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.13, 00:59   #25
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32417
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: ODTÜ'de Neler Oluyor!! Gezi Ruhu Ayaklanıyor mu?

Polis öğrencileri bıraktı şimdi ağaçları ateşe veriyor son gelen haberler böyle..

Yarın yandaş basın "Çevrecilere bak ağaç yaktılar" diye sürmanşetler basmaz ise bende birşey bilmiyorum..

Boray ben sadece bilgilendirme yapıyorum

Tabi ki dileğimiz devrim.. Tamamen halkın gücünden gelen devrim olmalı.. Benim temennim bu en azından^^

Bu hemen olur mu bilinmez ama eninde sonunda olacaktır. Artık muhterem zatlar çizmeyi aştı. Bundan sonra akacak kan dahi damarda durmaz..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.