Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.13, 01:50   #28
Evrim
Tam Üye

Evrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 31
Ettiği Teşekkür: 558
Aldığı Teşekkür: 2020
Rep Derecesi : Evrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: ODTÜ'de Neler Oluyor!! Gezi Ruhu Ayaklanıyor mu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
İstersen konunun özünü tartışalım ne dersin
neden yollara köprülere karşı çıkıyorsun, temel mantığını anlatabilirmisin,
nedensizde karşı çıkabilirsiniz tabi, onada saygı duyarım
Konunun özüne ineyim, kısaca gerek yok arkadaş burda köprüyede yolada konya yoluna bağlanan bir yol odtü denmi geçiyor yok ya adam tantana için yapıyor, kaldıki yapılan yollarıda gördük anasını aglatti her sokağın her caddenin, ana caddeyi dört sokağa nasıl kapatırsın bunlar yapıyor bir semtte o dört sokağa aylarca araç giremedi süründü gözünü sevdiğimin projesi, trafik hak getire zaten evire çevire yolları bitmek bilmeyen çile haline getirmiş, dağilmış yollar dururken burasımı bağırdı gel beni kurtar diye, istemiyoruz biz bu adamin kıpırdamasını.. birde odtü be kancayı kime taktığı aleni, Ankara ayağa kalkmış bas bas bağırıyor istemiyorum diye ee kim için yapıyor kim istediği icin yapıyor, biz istemiyorsak, ihtiyacimiz yoksa kim icin yapacak bunu japonyadakiler icinmi..

Ölüler adına
Bizim ölülerimiz adına
Bir ceza istiyorum
Vatana kan sıçratanlara
Bir ceza istiyorum
Bu ateşemri veren cellatlar için
Bir ceza istiyorum
Bu suçla
İktidara gelen hain için
Bir ceza istiyorum.

Pablo Neruda
Evrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Evrim'in Mesajına Teşekkür Etti.