Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.13, 04:13   #24
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42528
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Cemaatçiler ODTÜ'den Kovuldu, Yandaş Medya Kampanyaya Başladı

Hepsini okudumda, ammada kafa ütülemissin yeniden yahu?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Kainattaki var ediliş zıtlarladır...Bazı bilim kolları buna "Ying Yang" da diyorlar...

Cemil Meriç' in bir sözü vardı, hatırladığım kadarıyla mealen şöyle diyordu; tartışmaların galibi ve mağlubü yoktur...Her iki tarafta kazanımdadır...Zıtların varlığında bilenler için güzelliklerde olabilir...

Her görüşün kendisi gibi düşünmeyen yek diğerini boğmaya, ezmeye, yok etmeye kalkıştığı toplumlarda müsbet terakkiden bahsetmek, abesle iştigalle eş değer mesabededir.

Samimiyetle söylüyorum ki; gülen cemaatine karşı oldukça soğuk biriyim, bana göre baş emperyaliste sığınmış, onun direktiflerini yerine getiren, bazı mihrakların adına ılımlı İslam dedikleri projenin güdümlü uygulayıcısı konumunda birisi...

Madalyonun diğer yüzünü çevirdiğimde, bu tarz hareketleri asla tasvip etmediğimi de belirtmek isterim. Herhangi bir düşüncenin, ideolojinin, siyasi hareketin eylem ve örgütlenmede ne kadar hakkı varsa yek diğerinin de o kadar hakkı vardır. Bu hakkı susturmaya çalışmayı demokratik bulmadığımı belirtmek istedim..
Iranda baslayan, Demokratiklesme zamanindanda haberinde vardir umarim.
Bir zamanlar Milletin yaninda olanlar, sonralari Bogazlari sikmaya basladilar!.

Bunlar Ankaraya davet edildiginde, Ankaranin Mindar oldugunu, Orada Mustafa Kemal yatiyor diye, oraya gelemeyecegini söylemislerdi!.

Simdiki Türkiyeyi yöneten Zihniyet, buna karsin, Ziyani yok, sizde Istanbula, Eski Isminle Konstantinopel´e gelirsiniz diye laflar atmisti bu AKP!.

Burada TBMM´isinin halen Ankarada olmasi, onlara bir Küfür gibi gelmiski, halen TC harflerinden tut, Anayasada Türk Kelimesininde kaldirilmasinla bile Ugrasmislardi!.

Buda ne kadar Türkiyenin, Türklügün cikarlarina deger verdiklerinin acik bir anlatilisi!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Pes doğrusu,
ortada ben bir stand falan göremedim, olsa bile ne fark eder, iki tane kendini bilmez kızın yaptıklarını savunabiliyorsan, ortalıkta sosyalistim diye geçinme arkadaş,
Cemaat cemaat deyip duruyorsunuz,
Okul sezonunda şehir otagarlarına gittiğimizde sosyalist bir grup, chpli bir grup ve ülkü ocaklarından çocuklar vardır. Herkes kendi görüşüne göre yurtlar öneriyordur.

Cemaat tayfası kendi yurtlarına öğrenci kaydedince niye sıkıntı oluyor ki ? Cemaat yurduna öğrenci kaydedicek adam gidipte bardakilere tanıtım yapmaz.
Heralde başı kapalı insanlara hitap edicek. Bu sömürü değil. Dindar insanların yaptığı her şey sömürü diyorsunuz. Yanlış...

Ayrıca En ucuz yurtlar cemaat yurtlarıdır. Özel yurtlara kıyasla yarıyarıya neredeyse. Herkes kendi yolunda gider. Kimseninde haddi değildir karışmak.
Sen zaten Cemaate karsi olan seylerin cogunu görmüyorsun!.

Cocuk tecavüzcüsü olsa ne fark eder, Tayyib yetisir, Serefini yerine getirir dimi?.

Cocuk tecavüzcülügü davasinda Delil istedin, Sana resimleri bile sundum!.

Cevap?,---------------- Halen bekliyorum!.

En ucuz Yurt derken, burada Türklügünü yalanlamis oldugunun farkindasin degilmi?.

Buda Ödenebilecek bedel degil.

Hayatimin Cogunu Türkiyenin disinda yasamis olsam bile, halen Türkiyenin Hüviyet Cüzdanini cebinde tasiyorum!.

Bu Vatan büyük zorluklarla Kurtarilmisti, Ismi Türk olarak verilmis, bunu Serefle tasiyanlar var!.

Cocuk tecavüzcülerini kinayanlar var!.

Cübbelileri Kinayanlar var!.

Mustafamiz, O taraihlerde Yüzbasi olarak emrini aldigi zaman, Cübbelilerin Kislasini yikmaya yola koyulmustu!.

Iste bu kinlerini bu güne kadar beslemis Zihniyet, simdi Tarihten Öc alma niyetinle, Yollarda bu Cumhuriyetin Cocuklarini bile öldürmeyi gözlerine almis bulunuyorlar!.

13 Yasindan kücük Cocuklarla Cinsel iliskilere girebiliyorlar!.
Misirda bu yas 9´a indirilmis, bunlarin Kur´anini, 4+4+4 adi altinda Okullara dagittilar, bunlarin zihinlerine girmesinin yollarini aramaktalar!.

Kusura bakma ama, Türkiye Cumhuriyeti Cocuk tecavüzcü milleti degil!.
Misirda Ölülerle bile Cisel iliskiye girilebilinir diye, Anayasaya yazdirmak istemisler!.

Ben Ölüylede Cinsel iliskiye girebilecek gözmü varki, Misirdaki Müslüman kardesleri altinda yasayanlari destekleyeyim, veya bunlari destekleyenleri destekleyeyim!?.

Alıntı:
Ben cemaati savunduğumdan değil yanlış anlaşılmasın, sempatim bile yok, dün sol partiyi destekledi, bu gün ak partiyi, yarın kimin yanında olur bilinmez,
o kendi menfaatinin peşindedir, bizim için önemli olan yasalara uygun hareket etmesidir, yasal faliyetlerine devam ettiği müddetçe bir şey diyecek değiliz.

Soruna gelince kimliksizde olsa oradakilerin suç işlemedikleri herkesçe malüm
Yani burada dedigin, Cübbelilerin yollarda Palalarla dolasmasini, bunlarin AKP Yargiclarinin korumasini, Cikan Tozlarin inmesi saglalana kadar Mükafat olarakta bir Fas izni yasalara uygun?.

Alıntı:
Söylediklerini tamamen reddetmiyorum, fazla olmasa bile gerçeklik payı olabilir,
Her hükümet aynı hataları yapmıştır, bu hükümetinde hataları vardır elbet,
ama darbeyle alaşağı edilmeyi haketmiyor
Bunun yanında ak partinin demokratikleşme çabalarını nasıl göremiyorsunuz,
sivil anayasa çalışmaları, çözüm süreci, gibi önemli adımlar
Ak Partinin Demokratiklesme cabalari, Yahudistanin vergi vermeyen Elmas Pazarlarinla sinirli, bunlari halen göremiyorsun!.
Demokratiklesme adi altinda, Türkiyenin varligini satti!.

IWF dedi, yaninda Dis borclari ikiye üce katladi, bunlaridami göremiyorsun?.

Sinir boyunca olan Sehitlerimizi Kelle yaparak, bunlari bile öyle adlandirdilar, Cocuk Tecavüzcü PKK´yi kullanip, bunlari hem Sakli tanik olarak kullandi, ayni zamanda Tanik ve bilirkisi olarak, Sereflerini Hoca sifatiyla yerine getirdikten sonra Kendi MKahkemelerinin önünde Tiyatrosunu oynadi!.

Demokrasi dediginde ilk olarak Amerikami geliyor aklina?.

Irakta gördük bunlarin demokrasisini, bu resimlere bakarken zevkmi aliyorsun?.

Halen Senelerden beri bu resimler Internette dolastigi halde, Afganistan ve Libyada baska türlümü oldugunu zannediyorsun?.

Hadi diyelim, onlar Asya ve Afrikadadi, Balkanlarda olan Soykirimlarinidami simdi yalanlamaya degindiriyorsun?.

Insan dedikten sonra, Bu Dünya üzerinde gezen yaratiktan bahsediliyor, Kitalarda dolasan Hayvanlardan degil, iste bunu ilk önce gözünün önüne getir!.

Amerikanin ve Tayyibin Demokrasi anlayisi hemen hemen ayni, belkide simdiye kadar gördükleri resimler yetmemis, Suriyedede ayni Taze resim gerektiriyor bunlara!.

Alıntı:
Bir defa şunu belirteyim, sizle tartışmak çok güzel, üslubunuz gayet insani, empati yapabiliyorsunuz ve tabularınız yok gibi, sizle çok ortak noktada buluşabiliriz,
hükümet pkk sorununu çözmek için farklı bir yol deniyor, doğrudur büyük riskleri olabilir,
ama diğer hükümetlerin yolundanda gidemezdi, benim inancım şudur, pkk ya ne vereceksek anayasayla vereceğiz,
eğer kaldıramayacağımız bir taahütte bulunusa hükümet, o zaman hep beraber karşı çıkalım,
Gezi eylemlerine o gözle bakıyorsan elbette bişi diyemem,
ama bu eylemlerden çok şey bekleyenlerin sayısıda azımsanmayacak kadar çok olduğunu biliyoruz

Birincisine, benim verecek ne anam var bu PKK´lilara nede bir karis topragim!.

Ikincisi olarak, Azimsanmayacak kadar Cok?, neymis O cok?.

Demokratik anlayisin, ismini bile vermeye dayanmiyor, anlasilan!.

Ben sana söyleyeyim, Bir Uzakta yasayan Türk Olarak!.

Animla Sanimla yasamak istiyorum!.

Cocuk tecavüzcülerinle ayni Masaya oturup, sakli benli anlasmalar yapan ********dir laflarina halen katiliyorum!.

Sanirsam bu son satir söylenmek gerektiginin hepsini söylemis durumda!..

Bugun Cocuk Tecavüzcüsü, Tayyibin huzuruna ciktiktan sonra serefli Insanmi oluyor?, kusura bakma, benim icin Halen Cocuk Tecavüzcüsü olarak kalir bunlar!.

Benim dinim bana yetiyor, bunlarin Dogurduklari Dinlere ihtiyacim YOK!.

KORKARIMKI BUNLARIDA OKUMAZSIN ISINE GELMEDIGI ICIN!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.