Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.13, 15:10   #26
PRoFessoR
Üye

PRoFessoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 112
Aldığı Teşekkür: 344
Rep Derecesi : PRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cemaatçiler ODTÜ'den Kovuldu, Yandaş Medya Kampanyaya Başladı

Üniversiteye ilk başladığımda beni sol görüşlü arkadaşlar karşilamıstı kendi saflarına cekmek için biraz ugraştılar onlarla beraber birkaç aktiviteyede katıldım sonra bunların bir halt olmadıgına kanaat getirdim.
Vatan millet elden gidiyor diye ciyaklıyorlar ama faşist bir zihnıyete sahipler aynı zamanda vatanda millette elden gitse ilk kacıcal insanlar olarak goruyorum onları. Beni bu düşünceye itende zamanında elime dağıtmam için bir bildiri vermişlerdi o bildiride'askerlik yapmak suçtur' yazıyordu o andan itibaren düşünceleriö değişti ve zamanla uzaklastım.

Sonra cemaatçi kesimden birkac arkadas edindim işte evlerine topşantılarına gittim birkaç sefer onlardanda sogumamın sebebi birgun bir siyası partının mıtingi vardı ısrar ettiler tesvik ettim miting sözde geneldi herkes katılabiliyordu. Elemanım biri kursuye çıktı bu alanda Türk bayragı ve partımızın bayragı harıcınde bayrak sallamak yasaktır dıyince usulune gore alanı terl ettim.
Bir defada toplantılarına gıdınce vatandasın biri sırtıma vurdu sert bir şekilde ahh dedim herif bana senin imanın zayıf dedi niye diye sorunca allah dıyecekmısim komik insanlar tokatla inan ölçüyorlar.
Uzun lafın kısası herkes bir goruse hakim sadece kendi dogrularını savunuyorlar işlerine gore davranıyorlar sozde evrenseller ama cok ıyı kıvırıyorlar.

Polıtıkayla pel ilgilenmiyorum ama hiçbiri bes para etmez.

Herşeyi zamanla unuturken biz bizim unutmuş olduğumuz herşeyinde bizi unutmuş olabileceğini fark etmemiz acıtmayacakmı içimizdeki fark etmiş halimizi..
PRoFessoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz PRoFessoR'in Mesajına Teşekkür Etti.