Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.13, 17:55   #37
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131082
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: ODTÜ'de Neler Oluyor!! Gezi Ruhu Ayaklanıyor mu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PRoFessoR Mesajı göster
Senın kaset takılımı kalıyor üstadom arada sırada ugruyorum buraya her yorumunda tecavuz gecıyor anladık yapıldı goruntulerıde var gorduk ne halt oldularınıda gorduk. Burada bu kadar cıyaklayacana daha farklı yerlerde bunu dile geritirebılirsın bilmem belkıde getırıyorsundur.
Mavilikler seninle olsun üstadım umarım alıngan değilsindir

Evet yapiyorum, ve her zamanda yapmayi birakmamak istiyorum, taki yeniden geldikleri Sican deliklerinde kaybolana kadar.

Ondan sonrada yeniden Unutanlar icin tekrarlamayi bile düsünüyorumki, 1900´ün baslarindaki yalana yeniden kanip, bunlarin Torunlarina yeniden kanmasinlar.

Zira hemen hemen 100 sene gecmis, yeniden Halki aldatmaya basarmislar, sessiz kaldigimiz icin!.

Cocuklarimiz, bizim gelecegimizdir, onlari Yetistirmezsek, Dogruyu ve Yalani gözlerinin ününe hergün getirmezsek!.

Cocuk Tecavüzcülerinden korumazsak ne icin yasiyoruz biz bu Dünyada?.

Yasadigin Dünyayi Cennete cevirmek varken, böyle Cocuk Tecavüzcülerinin sereflerini yerine getiripte ayni hatayi yeniden yapmalarinimi istiyoruz?.

Bir Zincir en hassas yerinden kopar, buda Cocuklarimizin halkasidir.

Bunlari korumazsak, Halkin zinciri kopmus olur!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.