Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.13, 05:42   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 987
Ettiği Teşekkür: 46022
Aldığı Teşekkür: 39595
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Başbakan Erdoğan'dan Olimpiyatlar İçin İlk Yorum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Westsilwer Mesajı göster
sen deil dostum yazdiklarimi okuyanlar anlior beni..daha oncede bu yuzden banlanmiistim...

Gezi parki davasina basindan beri karsiyim...Okadarini soyleyim..

Onu CHP sol cu isi sanıyorlar...O parkta yenen yemeklerin hesabinin kredi karti ile israilden new york tan odendigi nete dustu zaten o slipler nette bol bol var arama yap ara yeterki...Hemde CHP li millet vekili agzindan...!!!
Hah haha...

Sen o parkta ve direnişlerde olmadığın için bilmezsin ki... O meydanlarda para mara geçmedi be... Halk evlerinde yemekler pişirip meydanlara geldi ve direnişçilerle birlikte yedi... Ha orda bonfileler falan yenmedi... Maalesef Çırağan sarayının 150 liradan başlayan menüsü falan yoktu. Peynir, ekmek, simit, ailelerin evlerinden getirdikleri dolmalar, börekler falan...

Sen orda paylaşılan peynir ekmeğin bile Amerika ve İsrail' den ödendiğine inanıyorsan zaten Noel Baba' ya da inanırsın...

Geç bu işleri...

Kafa tam AKP kafasıymış ha!

Oraya yüzlerce dernek, binlerce ev yemekler getirdi, bu da kalmış hesapları ''ABD ve İsrail ödedi'' diyor!

He ya; Neriman Teyze' nin dolmalarını, Hatice Abla' nın böreklerini, x sivil toplum örgütünün yolladığı peynir - ekmekleri, x belediyesinin yolladığı suları falan hep Amerika ve İsrail ödedi...

Hadi nan ordan... Ne içiyosan bize de söyle de bizde aynısından içip senin gibi olalım...