Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.13, 20:44   #52
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: ODTÜ'de Neler Oluyor!! Gezi Ruhu Ayaklanıyor mu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Forumdasim deyipte adlandirsaydin, buna katlanabilirdim, cünkü burada bilinclerimizi paylasiyoruz, Ufuklarimizi genisletmeye calisiyoruz!.

Burada büyük bir yanlisin var, sizden daha büyük olan, Hiristiyan Katolik Kiliseside su Cocuk Tecavüzcülerinle basi belada!.

Birde üzerine Bavyerada olan olay geldiginde, gecici olarak Papa bile olan Deyus´un Bavyera Eyaletinde, Polise agiztasmasi takmaya calistigi meydana ciktiginda, Katolik Kilisenin Cocuk tecavüzcü diye Lakabina bile, karsi cikamadi, Mahkeme bile buna taniklik gösterdi!.

Tecavüz olaylarinda, Dinimize göre Kac Sahit lazimdi?.
Sende Sahit sormamismiydin?.

Göster bana Sahitleri dedin, ********lerin pesinden gitmeyi birakirim!.

4 Sahit degil, Koydugum Resimde 100´lercene Sahit vardi!.

Halen bunu hamzememisin, halen ayni Pilagi caliyorsun!.

Su herif iste Bavyera eyaletinde Cocuk tecavüzcüyü korumaya kalkip, Polise AgizTasmasi takmaya kalkinmisti!.

Kusura bakma daha kücük resimi bulamadim, ama sanirsam bununda ilk sözü, Cocuk tecavüzcülerini kinamak degil, Moral düsünceleri yeni bir düzene getirilmesinden bahsediyordu!.

Tayyipte Bu Cocuk tecavüzünden haberi aldigi gibi, hemen Kosup, Cocuk Tecavüzcü PKK´nin Serefini yerine getirdigi gibi, hemen Millet Vekilininde Serefini yerine getirdi!.

Görüyorsunki, fazla bir ayrimcilik göstermiyorlar!.

Birisi Bavyera Eyaletinde Hocasini koruma altina alip, Polise Agiz tasmasi takmaya calismis, Öbürüde Türkiyenin Dogusunda ayni sekilde hareket etmis!.

Cocuk Tecavüzlügü oldumu?, EVET OLDU!.

Katolik Kilisesindede oldu, "AKP" Millet Vekilinin arasindada!.

Katilik Kilisesi simdi Cocuk tecavüzcü Ünvaninla Savas sürdürmüyormu?, Evet savas sürdürüyor!.

Simdi kendin karar ver AKP´ye ne Lakap takabilecegine, sadece bu benim kararimda fazla bir Rol olmadigini Belirtmis olayim.

Cocuk Tecavüzcüsü, benim Gözümde Cocuk tecavüzcüsü kalir!.

Ne Papa, nede Merdiven Alti Hocalar, benim görüsümü degistirmeye yeter!.

Hesap vericeksem, Tanrinin önünde hesap veririm!.

Burada bizlere Dagli Denir, bunlarin Cocuk tecavüzcü PKK daglisina benzemeyiz!.

Ve hatta, ayni Ünvani tasimasina bile, gönlümüz razi olmuyor!.
Canını sıkma, oldu bi kere, sanin katlanabileceğin bir sıfatla sana hitab ederim,
ülke dışındasın, memlekette ne olup bitiğinden haberin yok,
uzaklardan ahkam kesip duruyorsun,
Bari bir Çocuk tecavüzcüleriyle mücadele derneği kur, böylelikle daha faydalı olursun belki
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti.