Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.09.13, 20:59   #47
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Kitap Okumada 1 Japon, 150 Türk’e Bedel!

Aslında kitap okuyan çok ama biz Türkler genelde biraz beleş severiz bu bir 2. si de 2. el kitaplar var onları okuruz.Yani tabi okumayanda çok ama bence okuyan sayısıda oldukça fazla.Bu konu fazla abartıldı bence
En başlarda maksat muhabbet takıldım film izlesinler falan diye ama o işin espri kısmıydı Etrafınıza bakarsanız oldukça okuyan bir kesim görürsünüz.Çoğu E-kitap olarak okuyor.Özellikle otobüslerde yolda giderken falan zamanını o şekilde değerlendiriyorlar.
Tamam kitabı eline oumakta keyifli ama sonuçta okumak ayrı keyifli üstelik ben kendi adıma e- kitap okumayıda keyifli bulanlardanım.Biraz okudum mu dönüyorum nette geziniyorum falan hoş oluyor.
Bu arada kütüphane gibi kayıt tutun kitaplarınızı kimlere verdiğinizi bir deftere not alın unutmazsınız.Ben kendi adıma güvenebileceğim,temiz okuyacağını inandığım insanlara veriyorum ki onlrda faydalansın.Yinede en büyük idealimden biri evimde kütüphanemin olması.Yani kitaplıklarım var ama yetmiyor karton içinde bekleyenler var kitap candır İster e cinsi ister sayfa sayfası yeter ki okumak olsun insan okurken aklı dağılıyor yalnızlık kalmıyor,huzur geliyor kısacası hayatı güzelleştiriyor.
Bence bu sayılar gerçek değil.Su sabun olayında olduğu gibi.Bizim köylerde yaşayan halkımızın çoğu sabununu evde yapıyor diye pis olarak ta değerlendiriliyoruz satış anketlerine bakılarak
Aman konuyu dağıtmadan sussam iyi olacak yine çenem düştü benim