Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.09.13, 21:51   #15
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18753
Aldığı Teşekkür: 20030
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Alkolle İlgili Yeni Düzenlemeler Yarın Başlıyor

Ben bu yasağı delerim.. Ben bu yasağı çiğnerim... Ben bu yasaya karşıyım arkadaş... Neden mi ?

Koca koca adamlar alkolle uğraşacaklarına, okullara kadar giren uyuşturucu ile uyuşturucu haplar ile, cigara denilen esrar ile uğraşsınlar.. Gelecek nesli ancak öyle kurtarırlar..

Neymiş efendim, saat 22 den sonra satılmayacak her yerde içilmeyecekmiş..

Zaten ortalık yerde içen ya ayyaştır ya berduş.. Çocukta olsa gençte olsa, ergen de olsa niyetine girdi mi içmeye, 21 55 te alır alkolünü, dere boyuna gider, inşaatlara gider (tinerciler gibi)..

22 den sonra sattırmayacaksın da kötü gidişatı öneleyecen he?? İstanbul'da okullara kadar giren ''şekerleri'' anlat bana ustaa...

Garibin cebinden kısa samsun u almayı bırakta, uyuşturucu operasyonları neden azaldı onu bi anlat ustaa

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.