Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.13, 02:26   #20
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131114
Aldığı Teşekkür: 42543
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Başbakan Erdoğan'dan Olimpiyatlar İçin İlk Yorum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Benigni Mesajı göster
Westsilver'in benzer görüşlerini benimsemiyorum. Fakat, banlanmasına karşıyım. Madem özgürlükçü ve demokrat bir zihniyet için çalışıyoruz, isteyen istediğini hakaret etmeden söyleyebilmeli.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Westsilwer
sen deil dostum yazdiklarimi okuyanlar anlior beni..daha oncede bu yuzden banlanmiistim...
BURADA BIRDE GERCEKLERI SÖYLEMEK GEREK AMA!.

Banlanmasinin Sebebine Gübrelenmis kafasi yüzünden degildi, Haddini asip, agzini bozdugundandi!.

Böyle zaman gecipte, sanki Madalya almis Havasi kurmasina göz yumamam!.

Bu sitenin yasalarina bile uymuyorki, halen Imla sartlarini benimsemiyor!.

Türkceyi yeni ögrenmis bile olsam, yazdiktan sonra bile, tekrar tekrar okuyup, acaba yazi hatasimi yaptim, yada yanlis anlasilirmi diye kontrol etmeye calisiyorum!.

Hadi benim sucum, Türkceyi yeni ögrendim diye, Hece eksikligim!.

Ama bunun kurdugu satirlari okudugumda, bu Eksikligi göremiyorum!.
Daha ileri gidipte, düpedüz, ignelemeye calistigini bile düsünüyorum!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.