Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.13, 02:49   #21
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39534
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Başbakan Erdoğan'dan Olimpiyatlar İçin İlk Yorum

Ben de aynı İnsanlıkarayan gibi bu Westsilwer' in görüşlerini ifade ettiği için banlandığına inanmıyorum. Tam tersine görüşlerini ifade sınırını aşıp küfür ve hakarete vardırdığından dolayı banlandığına inanıyorum.

Kalkıp da Gezi direnişçilerinin israil' den kredi kartlarıyla nemalandırıldığını yazarak yüz binlerce insanı tömhet altında bile bırakabiliyor...

Ulan sanki o insanlara biber gazı yesinler, gaz bombalarıyla perişen olsunlar ve hatta ölsünler diye banka hesaplarına para mı yatırıldı İsrail tarafından?

Biz de de ne zevk ha...

İsrail nan; hesabımıza para yatır, biz de kimyasal suları TOMA' lardan yiyelim, biberlenelim, gazlanalım, kurşun yiyip ölelim; ha?

Yüz binlerce insan ölmek pahasına sokaklara dökülmüş ve onların olduğu her sokakta paranın hükmü geçmez olmuş ama adam buna rağmen direnişçilerin boğazını bile İsrail' in doyurduğunu iddia edebilecek kadar sümbül (!), lale (!) ve manolya (!) ha...

Böylelerine TOMA' lardan 5 m3 kimyasal su, akreplerden 27 plastik mermi, polis tüfeklerinden 48 Gaz bombası ve 7,5 litre biber gazı mı sıkmak lazım ki aklıllarını kullanabilsinler?

Yüz binlerce direnişçi kendileri için tek bir çıkar düşünmeden ölümüne direniyor ve bu kalkmış utanmadan onların yediklerinin İsrail;' den ödendiğini söylüyor...

Ban bile az!