Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.13, 02:59   #22
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131045
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Başbakan Erdoğan'dan Olimpiyatlar İçin İlk Yorum

Alıntı:
Ben de aynı İnsanlıkarayan gibi bu Westsilwer' in görüşlerini ifade ettiği için banlandığına inanmıyorum. Tam tersine görüşlerini ifade sınırını aşıp küfür ve hakarete vardırdığından dolayı banlandığına inanıyorum.
Burada eklemem gerektigi, Westsilverin ilk geldigi günden beri takip ettigim icin, gözümden kacmamisti!.

Burada Inancim yüzünden bu aciklamayi yapmayip, Bilincim yüzünden bu aciklamayi yapmaya mecbur kaldim.

Bir üyeye karsi Inanclarini Görüsünü asagilik laflar kullanarak dayamaya calistigi icin, düsünmesi gerekti bu durumu!.

Bunun icin yasak yemisti!.

Simdi böyle sonradan cikipta, bunu Madalya gibi göstermesine göz yumamam!.

Demek istedigim, burada Inancima dayali birsey degil, bilincimden gelen bir sey oldugunu söylemek istemistim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.