Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.13, 13:36   #14
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: AKP katletti: Ahmet Atakan'ı kaybettik!

Bu memlekette eskiden binlerce vatan evladı bir şekilde katledildi...Bu memlekette sağcı solcu, alevi sünni, kürt türk diye birbirine kırdırıldı..

sanırım yetmemiş ki, sanal mecradan her olay kıştırtma vesilesine dönüştürülüyor, devlete ve devletin legal güvenlik güçlerine karşı husumet ve düşmanlık nutukları atılıyor...

Konunun birisi kapatılmış, iyide olmuş aslında...bu tür konulara girmek istemiyorum aslında, o konuda resmen ve alenen kurtarılmış sokaklardan, mahallelerden bahsediliyordu, polis rahat edemez, oralara gece giremez mealinde cümleler okudum...

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil... ancak kitle iletişim araçlarıyla halkı kin ve düşmanlığa sevk edici, kışkırtıcı tutum ve davranışlarda suçtur...

suçunuda geçtim, herkesin ayrı ayrı, kendi dünyasında seviyorum dediği ülkesine ve halkınada ihanettir.

amacım polemik ortamı olsun değil, yıllardır bıktım bu tür şeylerden..

sadece sağduyu hakim olsun, sevgi hakim olsun, barış ve kardeşlik hakim olsun istiyorum...

bu isteklerim çoksa üzerime huruç edilebilir..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.